Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Multimedia dla Oświaty

Wyświetl kategorie produktów dla:

Zapisz się na newsletter

Multimedia dla Oświaty

Nowoczesna oświata to szkoła otwarta na ucznia, rodzica i nauczyciela. To także edukacja otwarta na nowe metody nauczania i narzędzia przystające do miana XXI wieku. Takie są właśnie multimedia dla oświaty, które znajdą Państwo na Masteredukacja.pl.

Interaktywna nauka angażująca różne zmysły uczniów to przyszłość nauczania. To dzięki niej czas spędzany w szkole będzie bardziej efektywny, a wiedza i umiejętności dostosowane do potrzeb młodych ludzi. By wyjść im naprzeciw, przygotowaliśmy w naszym sklepie zestaw produktów, które znajdziecie Państwo w kategorii Multimedia dla Oświaty. W jej skład wchodzą: tablice i monitory interaktywne, monitory interaktywne bez VAT, zestawy interaktywne, ekrany projekcyjne, projektory, wizualizery i rzutniki, tablice kopiujące, wideokonferencje, systemy do testów i głosowań, programy multimedialne oraz akcesoria.

Szeroki wybór oferowanych produktów w kategorii Multimedia dla oświaty gwarantuje, że każda szkoła z łatwością znajdzie wśród nich sprzęt odpowiadający potrzebom i możliwościom jej uczniów. Sprawdź naszą ofertę i przenieś swoją szkołę w nowy wymiar edukacji.

Multimedia dla Oświaty 

Podkategorie

 • Tablice i Monitory interaktywne

  Tablice i monitory interaktywne to niewysychające źródło inspiracji dla nauczyciela i dodatkowe pokłady wyobraźni dla ucznia. Dzięki nim lekcje w Państwa szkole będą jeszcze ciekawsze, a przekazywany materiał łatwiej przyswajalny przez dzieci i młodzież. Rozumiejąc obecne i przyszłe trendy w kształceniu, na Masteredukacja.pl oferujemy Państwu pełne spektrum tablic i monitorów interaktywnych, w tym w szczególności: monitory interaktywne, tablice na podczerwień oraz tablice optyczne.

  Doskonałe parametry urządzeń w tej kategorii sprawią, że lekcje w Państwa szkole zyskają nową jakość, a uczniowie dodatkową motywację do tego, by aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Szeroki wybór wydajnych, trwałych i łatwych w obsłudze monitorów interaktywnych, tablic na podczerwień oraz tablic optycznych o różnych gabarytach gwarantuje, że każda placówka oświatowa znajdzie w naszej ofercie model, który spełni jej oczekiwania. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, wybierz kartę, na którą postawiło już tysiące szkół w Polsce, kup sprzęt interaktywny i wprowadź powiew kreatywności do pokoju nauczycielskiego.

 • Monitory Interaktywne BEZ VAT
 • Statywy i wózki do Monitorów interaktywnych
 • Zestawy Interaktywne
 • Ekrany projekcyjne
 • ZESTAWY INTERAKTYWNE ULTRAKRÓTKOOGNISKOWE

  Zestaw Ultrakrótkoogniskowy idealnie wpisujący się w program MEN - Aktywna Tablica

 • Programy multimedialne

  Dzięki naszym propozycjom nauka stanie się i przyjemna, i efektywna. Umożliwiają to multimedialne programy edukacyjne, które wykorzystują potrzebę interakcji uczniów z zainteresowaniem wszelkimi rozwiązaniami informatycznymi. Wszystkie są dostosowane odpowiednio do efektu, jaki pozwalają osiągnąć. Wobec tego szkolenie pamięci będzie opierało się na technikach doskonalenia zapamiętywania, a trening szybkiego czytania usprawni tę umiejętność oraz ułatwi przyswajanie wiedzy.


  Programy multimedialne dla szkół i przedszkoli dostosowane są do konkretnych grup wiekowych. Przygotowane w nich ćwiczenia i zadania odpowiadają możliwościom poznawczym dzieci, ale też wykorzystują tematy ich interesujące oraz posiadają dostosowaną szatę graficzną. Nasza oferta uwzględnia także produkty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz oprogramowania wspierające rozwój psycho-fizyczny.

 • Projektory
 • Wizualizery i rzutniki
 • Tablice kopiujące
 • Wideokonferencje
 • Systemy do testów i głosowań
 • Akcesoria
 • Nagłośnienie