Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Stoliki przedszkolne

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

 • Primo 99

  Szafka posiadająca 3 kolumny po 3...

  393,03 zł -7% 422,61 zł

Zapisz się na newsletter

Stoliki przedszkolne

Stoliki to ważny element przedszkolnego ekwipunku. Najmłodsi spędzają przy nich dużo czasu czy to podczas zabawy, zajęć czy spożywania posiłków. Dlatego tak istotne jest by stoliki przedszkolne były odporne na dziecięcą kreatywność i jej rezultaty. Wytrzymałość, ergonomia i bezpieczeństwo dla użytkowników to główne walory, którymi powinien charakteryzować się godny polecenia stolik przedszkolny. Tylko takie znajdą Państwo na Masteredukacja.pl.

W swojej ofercie produktów znajdujących się w tej kategorii posiadamy stoliki przedszkolne zarówno z drewnianymi, jak i metalowymi nogami. Ich parametry zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach stawiających swoje pierwsze kroki w edukacji.

Sprawdź katalog stolików przedszkolnych dostępnych w naszym sklepie i wyposaż swoje przedszkole w meble godne zaufania.

Stoliki przedszkolne 

Podkategorie

 • Stoliki z drewnianymi nogami

  Wyposażenie przedszkola to inwestycja w przyszłość naszych dzieci, a więc także w naszą przyszłość. To dziedzina, w której nie ma miejsca na kompromisy, a bezpieczeństwo i ergonomia sprzętu są równie istotne jak jego estetyka i wytrzymałość.

  Stoliki przedszkolne z drewnianymi nogami są przyjazne dzieciom i coraz częściej wybierane przez organy prowadzące przedszkola. Będąc świadomi ich rosnącej popularności, zadbaliśmy o to, aby na Masteredukacja.pl mogli Państwo znaleźć szeroki wybór stolików drewnianych. Wśród naszych produktów są stoliki kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, z blatem w kształcie trapezu, owalne oraz sześciokątne dostępne w wersji standardowej lub regulowanej.

  Stoły przedszkolne z drewnianymi nogami posiadają certyfikat Cobrabid umożliwiający użytkowanie w placówkach oświatowych.

 • Stoliki z metalowymi nogami

  Pomysłowość przedszkolaków nie zna granic, dlatego osoby pracujące z najmłodszymi nieustannie muszą troszczyć się o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. To ostanie pomogą zagwarantować odpowiedniej jakości meble przedszkolne, w tym także stoliki z metalowymi nogami. Trwałość i ergonomia to dwa kluczowe atuty, którymi legitymują się stoliki przedszkolne z metalowymi nogami. W asortymencie naszego sklepu odnajdą Państwo ogromny wybór stolików przedszkolnych z metalowymi nogami w różnych kształtach, rozmiarach i barwach. Na naszych wirtualnych półkach można podziwiać stoliki prostokątne, kwadratowe, trapezowe, półokrągłe, owalne i sześciokątne. Niektóre z nich są dostępne także w wersji regulowanej, dzięki czemu z łatwością będą je Państwo mogli dopasować do wzrostu dzieci. Sprzedawane przez nas przedszkolne stoliki z metalowymi nogami posiadają atesty i certyfikaty poświadczające bezpieczeństwo dla ich użytkowników i trwałość przedmiotu.