Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Meble szkolne

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

Zapisz się na newsletter

Meble szkolne

Szkoła to nie tylko mury i ludzie, którzy ją tworzą, ale także wyposażenie, z którego mogą korzystać uczniowie i pedagodzy. W jego skład wchodzą m.in. meble, które kształtują wyobrażenie dzieci o budynku, w którym się uczą.

W naszym sklepie internetowym Masteredukacja.pl oferujemy Państwu meble szkolne, które odznaczają się wysoką wytrzymałością, przyjemną stylistyką i gwarancją bezpieczeństwa dla ich użytkowników. W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła szkolne, ławki szkolne, biurka dla nauczycieli, biurka komputerowe, meble do pokoju nauczycielskiego, szafy, regały szkolne, meble dla klas wczesnoszkolnych, regały szatniowe wczesnoszkolne, meble do biblioteki, ławki szatniowe i korytarzowe, stoły świetlicowe i konferencyjne oraz stojaki na mapy.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktów w kategorii meble szkolne, które pozwolą uczniom skupić się na nauce, a gronu pedagogicznemu wykorzystać pełnię swojego potencjału.

Meble szkolne 

Podkategorie

 • Krzesła szkolne

  Dla wygody i komfortu ucznia podczas zajęć lekcyjnych istotne znaczenie ma odpowiednio dobrane krzesło szkolne. Zarówno dzieci, jak i młodzież użytkują je przez kilka godzin dziennie. Dlatego ważne jest, aby wymuszały przyjęcie prawidłowej pozycji siedzącej. Dzięki temu kręgosłup nie jest nadmiernie obciążony, a ryzyko kształtowania wad postawy zostaje zminimalizowane. Dobre krzesło szkolne powinno być dostosowane do wzrostu ucznia oraz zapewniać stabilne podparcie pleców.

  Produkty w naszej ofercie są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy modele ze stali i drewnianej sklejki oraz ergonomiczne wersje ze stali i tworzywa sztucznego. Konstrukcje mebli odznaczają się mocnymi połączeniami. Dzięki temu mogą być użytkowane przez długie lata. Ponadto wszystkie produkty w tej kategorii posiadają atesty i certyfikaty niezbędne meblom stosowanym w jednostkach oświatowych.

 • Ławki szkolne

  Podstawowym elementem wyposażenia każdej sali lekcyjnej są ławki szkolne. Umożliwiają uczniom swobodną pracę z materiałami edukacyjnym oraz odpowiednie podparcie pod książki i zeszyty przy sporządzaniu notatek, czy pod blok rysunkowy podczas zajęć artystycznych. Należy mieć na uwadze, iż meble powinny być dopasowane do grupy wiekowej. Dla dzieci na etapie edukacji wczesnoszkolnej trzeba zapewnić konstrukcje z nisko umiejscowionym blatem, zaś dla młodzieży najlepiej sprawdzą się modele pełnowymiarowe.

  W ofercie Masteredukacja.pl znajdują się atestowane stoliki oraz ławki szkolne i świetlicowe w wersjach jedno- i dwuosobowych. Wśród produktów dostępne są także tak popularne modele jak: Reks, Tezet, Filip, Tomek, Magda, Alan, Leon, Robert, Beata i Ewa. Wiele z nich jest dostępnych także w opcji z regulowaną wysokością. W dostępnych w naszej ofercie meblach wykorzystano wyłącznie drewno i stal wysokiej jakości, którą potwierdzają atesty i certyfikaty.

 • Biurka dla Nauczycieli

  Potencjał zaklęty w uczniach to skarb, który może odkryć tylko nauczyciel. Aby wspomóc go w trudnej pracy odkrywcy ludzkich skarbów, warto wyposażyć pedagoga w odpowiednie narzędzia rozpoczynając od odpowiedniego biurka dla nauczycieli. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przepastny wybór biurek dla grona pedagogicznego, które umożliwią jego członkom pracę pełną niesłabnącej pasji.

  Masteredukacja.pl oferuje swoim Klientom obfitą ofertę różnego rodzaju biurek dla nauczycieli. W swoim asortymencie posiadamy tak znane modele biurek szkolnych i przedszkolnych jak: Alan, Kamil, Leon, Reks, Michał, Emil, Kasia, Zbyszek, Łukasz, Sławek, Basia i Justyna. Są wśród nich zarówno podstawowe wersje, jak i biurka z szafkami i szufladami. W sprzedaży mamy także łączniki oraz kontenery do biurek nauczycielskich. Wszystkie je łączy solidność wykonania oraz certyfikaty dopuszczające do użytkowania w jednostkach oświatowych. Różnorodność produktów w tej kategorii sprawia, że każda placówka z łatwością znajdzie tu biurko dla swoich nauczycieli.

 • Biurka komputerowe

  W edukacji szkolnej coraz większą rolę odgrywa informatyka. Ponadto same komputery są coraz chętniej i częściej wykorzystywane w nauce zarówno przez nauczycieli, jak i uczniów. Dlatego tak ogromne znaczenie mają odpowiednio dobrane biurka komputerowe. Powinny spełniać zasady ergonomii i umożliwić pracę oraz naukę w bezpieczny dla kręgosłupa oraz wygodny sposób.

  W naszej ofercie posiadamy różne typy biurek komputerowych, a wśród nich modele z wysuwaną półką i półką wmontowaną na stałe. Proponujemy modele drewniane oraz konstrukcje metalowo-drewniane. Preferującym minimalistyczne rozwiązanie oferujemy natomiast stojaki pod komputer. Każdy mebel dostępny w naszym sklepie odznacza się wytrzymałością, ergonomią i funkcjonalnością potwierdzonymi certyfikatami, które sprawdzą się w każdej szkolnej sytuacji.

 • Meble do pokoju nauczycielskiego

  Pokój nauczycielski to serce każdej szkoły. To przestrzeń spotkań kadry pedagogicznej, miejsce, w którym zapadają ważne dla uczniów decyzje. By było ono przyjazne dla przebywających w nim osób, powinno oferować im swobodę oraz dobre warunki do pracy. Innymi słowy: powinno być dobrze wyposażone. Na Masteredukacja.pl mamy kilkanaście rozwiązań, które pomogą ten warunek spełnić.

  Nasz asortyment obejmuje wiele modeli mebli do pokoju nauczycielskiego. Wśród nich znajdą Państwo szafy różnego rodzaju, regały, szafki z roletami, szafy ubraniowe, szafy na dzienniki i segregatory oraz szafki zamykane na klucz. Ich świetna jakość wykonania i wielofunkcyjność sprawią, że pokój nauczycielski w Państwa szkole wypełni się dobrą aurą i stanie się miejscem przyjaznym do pracy dla ludzi, którzy będą inspirować swoich podopiecznych. Sprawdź osobiście najwyższą jakość mebli do pokoju nauczycielskiego dostępnych w naszym sklepie i odkryj pełnię możliwości, którą dają one gronu pedagogicznemu.

 • Szafy, regały szkolne

  Szkolny krajobraz to przede wszystkim ławki, krzesła dla uczniów, tablica, biurko nauczyciela. To jednak nie wszystkie meble, które znajdują się w sali lekcyjnej. Oprócz tych najbardziej charakterystycznych elementów, każda pracowania powinna być wyposażona w zestaw szaf i regałów, które zapewniają komfort pracy tak uczniom, jak i osobie prowadzącej zajęcia.

  Szafy i regały szkolne to ogromne ułatwienie dla wszystkich. Nauczyciele mogą składować w nich materiały potrzebne do lekcji, archiwizować dokumenty, przechowywać pracę swoich podopiecznych. Również uczniowie mogą korzystać z ich dobrodziejstw. Szafy szkolne będą świetną ekspozycją ich wytworów, miejscem prezentowania ich osiągnięć oraz przestrzenią do przechowywania przyborów szkolnych, w szczególności ciężkich podręczników, co zapewni ulgę ich tornistrom i plecom.

  W ofercie Masteredukacja.pl posiadamy szeroki wybór szaf i regałów szkolnych, które zadowolą włodarzy każdej placówki. Funkcjonalne meble zapewnią uczniom swobodę, przestrzeń i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami prezentując się przy tym atrakcyjnie dla oka. Wśród oferowanych produktów polecamy przede wszystkim modele: Bałtyk, Kujawiak, Fala, Góral, Kasztelan, Mazur oraz BR2. Ich ergonomia i estetyka sprawią, że Państwa uczniowie będą się czuli w szkole jak w domu.

 • Meble dla klas wczesnoszkolych

  Pierwsze lata edukacji to czas zupełnie wyjątkowy dla rozwoju każdego człowieka. Nowe obowiązki, inne niż do tej pory wymagania, wreszcie nowe otoczenie w postaci nauczycieli, koleżanek i kolegów. Dla wielu małych ludzi to trudne doświadczenie, które wywołuje sporo emocji i wymaga wsparcia opiekunów oraz wychowawców. Każda szkoła powinna zrobić wszystko, co w jej mocy, by dać dzieciom możliwie jak najlepszy początek edukacji.

  Jednym z ważnych elementów kreujących stosunek dziecka do pierwszych lat nauki jest wyposażenie placówki. Mając to na uwadze, zadbaliśmy o to, by na Masteredukacja.pl nie zabrakło pełnej kolekcji mebli dla klas wczesnoszkolnych.

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szafy, narożniki, komody, półki, szuflady, witryny oraz regały i meble tematyczne, które z powodzeniem stworzą najmłodszym uczniom dogodne warunki do nauki. Wśród dostępnych modeli mebli wczesnoszkolnych Państwa uwadze polecamy przede wszystkim kolekcje: Małgosia, Primo, Jasio, Gucio i Pinokio.

  Dysponujemy również gotowymi zestawami mebli, które doskonale wkomponują się w każdą salę i odpowiedzą na potrzeby uczących się w niej dzieci.

  Odkryj nieskrępowane możliwości, które oferują najmłodszym uczniom meble dla klas wczesnoszkolny i zapewnij im idealny start w proces kształcenia. 

 • Regały szatniowe wczesnoszkolne

  Szkolny krajobraz to przede wszystkim ławki, krzesła dla uczniów, tablica, biurko nauczyciela. To jednak nie wszystkie meble, które znajdują się w sali lekcyjnej. Oprócz tych najbardziej charakterystycznych elementów, każda pracowania powinna być wyposażona w zestaw szaf i regałów, które zapewniają komfort pracy tak uczniom, jak i osobie prowadzącej zajęcia.

  Szafy i regały szkolne to ogromne ułatwienie dla wszystkich. Nauczyciele mogą składować w nich materiały potrzebne do lekcji, archiwizować dokumenty, przechowywać pracę swoich podopiecznych. Również uczniowie mogą korzystać z ich dobrodziejstw. Szafy szkolne będą świetną ekspozycją ich wytworów, miejscem prezentowania ich osiągnięć oraz przestrzenią do przechowywania przyborów szkolnych, w szczególności ciężkich podręczników, co zapewni ulgę ich tornistrom i plecom.

  W ofercie Masteredukacja.pl posiadamy szeroki wybór szaf i regałów szkolnych, które zadowolą włodarzy każdej placówki. Funkcjonalne meble zapewnią uczniom swobodę, przestrzeń i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami prezentując się przy tym atrakcyjnie dla oka. Wśród oferowanych produktów polecamy przede wszystkim modele: Bałtyk, Kujawiak, Fala, Góral, Kasztelan, Mazur oraz BR2. Ich ergonomia i estetyka sprawią, że Państwa uczniowie będą się czuli w szkole jak w domu.

 • Meble do biblioteki

  W dzisiejszych czasach, kiedy książki przegrywają batalię o popularność ze smartfonami i tabletami, biblioteka jest często miejscem omijanym szerokim łukiem przez uczniów. Co należy zrobić, by ten trend zmienić? Może należałoby rozpocząć od kompleksowego wyposażenia szkolnej biblioteki, by młodzi ludzie zaczęli traktować ją jak przyjazne miejsce.

  Na Masteredukacja.pl znajdą Państwo pokaźną ofertę mebli do biblioteki szkolnej. Wśród proponowanych produktów mamy: lady biblioteczne, szafki katalogowe różnych rozmiarów, regały pomocnicze stacjonarne oraz półki i regały biblioteczne, na których znajdzie się miejsce dla dzieł tak Słowackiego, jak i Mickiewicza. Dostępne w naszym sklepie meble do biblioteki są godne wieszczów narodowych i autorów współczesnych bestsellerów. Nasze produkty w kategorii meble do biblioteki pozwolą zachować porządek w zbiorach oraz efektownie prezentować się wybranym książkom i czasopismom, co pozwoli zwiększyć wskaźniki czytelnictwa w Państwa szkole. Wyposaż bibliotekę szkolną na Masteredukacja.pl i spraw, że uczniowie będą tam trafiać na zasadzie pozytywnych skojarzeń.

 • Ławki szatniowo korytarzowe
 • Stoły stołówkowe, świetlicowe, konferencyjne
 • Stojaki na mapy
 • Kolorystyka, normy mebli
 • Fotele obrotowe