Bałtyk

Szafy i regały z serii Bałtyk to klasyka szkolnego gatunku. Smukłe meble z opływowym wykończeniem łatwo przypadają do gustu tak uczniom, jak i gronu pedagogicznemu....

Więcej

Szafy i regały z serii Bałtyk to klasyka szkolnego gatunku. Smukłe meble z opływowym wykończeniem łatwo przypadają do gustu tak uczniom, jak i gronu pedagogicznemu. Trwałe i ergonomiczne łączą w sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo dla użytkowników. Meble szkole z kolekcji Bałtyk wykonane są z płyty laminowanej 18 mm, a ich obrzeża wykończone są PCV. W sklepie internetowym Masteredukacja.pl znajdą Państwo ponad 40 modeli różnych szafek i regałów szkolnych z serii Bałtyk. Różne gabaryty, rozstaw półek i konfiguracje mebli mają dwa wspólne mianowniki - dopracowany w szczegółach poziom wykonania oraz korzystny stosunek ceny do jakości. Wśród proponowanych modeli szczególnej uwadze naszych Klientów polecamy: regały o orientacji pionowej z różną ilością półek, regały o orientacji poziomej, regały z szafką zamykaną na klucz, szafki, witryny z oszklonymi drzwiami, szafy aktowe, szafy ubraniowe oraz szafki z witrynami.

Sprawdź szeroką ofertę regałów i szaf szkolnych z kolekcji Bałtyk i przekonaj się, że szkolne sale można umeblować oszczędnie i z polotem.

Bałtyk

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-36 z 51 pozycji

Aktywne filtry