Fala

Szafy i regały szkolne sygnowane kolekcją Fala są najlepszym dowodem na to, że wyposażenie sal w Państwa szkole nie musi być nudne i sztampowe. Wybierz serię mebli...

Więcej

Szafy i regały szkolne sygnowane kolekcją Fala są najlepszym dowodem na to, że wyposażenie sal w Państwa szkole nie musi być nudne i sztampowe. Wybierz serię mebli szkolnych Fala i spraw, by pomieszczenia w szkole zalała fala designu podnosząca poziom uczniowskiej wyobraźni. Szafy i regały wykonane w tej aranżacji sprawdzą się przede wszystkim w salach nauczania wczesnoszkolnego. Jasne, żywe barwy i nieregularne kształty drzwi i szuflad stworzą kreatywne otoczenie dla uczniów, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na szlaku edukacji.

W naszej ofercie w kolekcji Fala posiadamy: szafy, szafy ubraniowe, szafy aktowe, regały z szafką oraz szafki. Wszystkie wspomniane meble zostały wykonane z płyty laminowanej 18 mm. Szafki i regały Fala posiadają Certyfikat Cobrabid poświadczający ich wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo dla nawet najmłodszych użytkowników.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą szafek i regałów Fala dostępnych na Masteredukacja.pl, dzięki którym szkolne otoczenie stanie się jeszcze bardziej przyjazne uczniom i nauczycielom.

Fala

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry