Góral

Regały Góral to stojąca legenda szkolnej rzeczywistości. Prosta bryła ergonomicznych konstrukcji sprawia, że meble Góral na stałe wpisały się w historię polskiej...

Więcej

Regały Góral to stojąca legenda szkolnej rzeczywistości. Prosta bryła ergonomicznych konstrukcji sprawia, że meble Góral na stałe wpisały się w historię polskiej edukacji. W asortymencie Masteredukacja.pl nie mogło oczywiście zabraknąć miejsca na te kultowe meble szkolne.

Oferujemy Państwu siedem segmentów mebli szkolnych Góral: regał z szafką, szafkę, regał wysoki (185 cm) i niski (115 cm), szafę na ubrania, szafę podzieloną na cztery mniejsze części oraz regał z szufladami. Wszystkie z nich zostały wykonane z płyty laminowanej 18 mm. Sprawdzone rozwiązania, trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowników oraz atrakcyjny stosunek ceny do jakości - oto asy atutowe w talii Górala. Sprawdź szczegóły naszej oferty i poznaj wszystkie zalety bezkompromisowego góralskiego charakteru zaklęte w szafach i regałach szkolnych z tej serii.

Góral

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry