Mazur

Szafy i regały szkolne z serii Mazur to kolejna ponadczasowa zakładka w historii polskiego kształcenia. Te uniwersalne meble szkolne niezmiennie zaskakują swoją prostą,...

Więcej

Szafy i regały szkolne z serii Mazur to kolejna ponadczasowa zakładka w historii polskiego kształcenia. Te uniwersalne meble szkolne niezmiennie zaskakują swoją prostą, acz gustowną stylistyką i ergonomią na najwyższym poziomie. Klasyczna bryła i stonowane kolory wypełnią każdą szkolną salę dostojeństwem zapewniając uczniom funkcjonalność i wygodę użytkowania. Ta seria szaf i regałów słynie także ze swojej wytrzymałości i odporności na pomysły dzieci i młodzieży.

W naszej ofercie mebli szkolnych Mazur posiadamy: biurko, regały o różnych wysokościach i szerokościach, szafki zamykane na klucz, regały z szafką, szafki podwójne, szafy o różnych wysokościach oraz pojedyncze i podwójne witryny z szafą. Warto wspomnieć, że meble Mazur zostały odznaczone Certyfikatem Cobrabid poświadczającym ich bezpieczeństwo i dopuszczającym do użytkowania w oświacie. Przepastna kolekcja szaf i regałów w tej kategorii daje gwarancję, że z łatwością znajdą tu Państwo meble szkolne, za które będą Wam wdzięczni Wasi uczniowie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną pulą szafek i regałów Mazur dostępnych na Masteredukacja.pl i naocznego przekonania się, że to niekwestionowanie najlepszy wybór mebli do szkoły na tej półce cenowej.

Mazur

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-36 z 41 pozycji

Aktywne filtry