Podłoga Interaktywna - Multimedialna

Najskuteczniejsza forma nauki wśród dzieci to oczywiście edukacja poprzez zabawę. Dzięki podłodze interaktywnej...

Więcej

Najskuteczniejsza forma nauki wśród dzieci to oczywiście edukacja poprzez zabawę. Dzięki podłodze interaktywnej z powodzeniem będą Państwo mogli realizować swoje cele dydaktyczne właśnie poprzez gry i aktywności psychoruchowe.

Interaktywna podłoga to wielofunkcyjne urządzenie zaprojektowane z myślą o uczniach nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Umożliwia łączenie zabawy i nauki, przez co jest doskonałym narzędziem do całościowego rozwoju dziecka.

Jak działa podłoga interaktywna? Podwieszone urządzenie (na suficie lub ścianie bocznej) wyświetla obraz interaktywny na dowolną powierzchnię. Powierzchnia reaguje na każdy ruch przez co czyni każdą grę interaktywną.

Nasza interaktywna podłoga oferuje 40 gier edukacyjnych oraz możliwość połączenia z internetem przez WiFi, dzięki czemu liczba zabaw wyświetlanych na dywanie multimedialnym praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Warte podkreślenia jest to, że gry oferowane przez nas są zarówno edukacyjne (zgodnie z podstawą programową), reedukacyjne i ruchowe.

Zapytaj o szczegóły działania naszej podłogi interaktywnej i poprzez zabawę zainwestuj w przyszłość swoich uczniów.

Podłoga Interaktywna - Multimedialna

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry