Filtruj według

Cena

Cena

  • 117,00 zł - 500,00 zł

Wysokość

Wysokość

Kolor stelaża

Kolor stelaża

Kolor sklejki

Kolor sklejki

Zakres regulacji wysokości

Zakres regulacji wysokości

Kolor tapicerki

Kolor tapicerki

Krzesła przedszkolne

Krzesło jest jednym z najważniejszych składników wyposażenia przedszkola. To siedząc na nich dzieci spędzają...

Więcej

Krzesło jest jednym z najważniejszych składników wyposażenia przedszkola. To siedząc na nich dzieci spędzają sporo czasu rysując, jedząc posiłki, ucząc się i bawiąc. W ich rozumieniu krzesło to tylko i wyłącznie narzędzie do realizowania danej aktywności, ale dla ich opiekunów i rodziców, to także mebel kształtujący postawę dziecięcego kręgosłupa i jeden z warunków bezpiecznego pobytu ich podopiecznych w przedszkolu.

Na Masteredukacja.pl znajdą Państwo krzesła zaprojektowane z myślą o dzieciach. To dla nich zgromadziliśmy w naszej ofercie wiele modeli krzeseł tradycyjnych i ergonomicznych. Wszystkie zaprezentowane modele cechują się ergonomią i dostosowaniem do potrzeb milusińskich. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów, wytrzymałość i bezpieczeństwo poparte atestami i certyfikatami - oto najważniejszy wspólny mianownik oferowanych przez nas krzeseł przedszkolnych.

Wybierz na Masteredukacja.pl krzesła do swojego przedszkola, a wkrótce przekonasz się, że dzieci nie będą już więcej chciały siedzieć po turecku na dywanie.

Krzesła przedszkolne

Podkategorie

  • Krzesła przedszkolne tradycyjne
    <p lang="zxx" style="margin-bottom:0cm;" xml:lang="zxx"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Krzesła tradycyjne to stała pozycja w krajobrazie każdego przedszkola. Przyzwyczailiśmy się do nich tak bardzo, że być może niektórzy z nas zapomnieli, jak ważną rolę pełnią w rozwoju dzieci. To krzesła bowiem mają wpływ na ich postawę siedzącą, a tym samym formowanie kręgosłupa i zachowanie jego naturalnych krzywizn. W wielu polskich przedszkolach wciąć niepodzielnie panują tradycyjne krzesła. Sprawdzone przez lata rozwiązanie dziś przybiera nowe szaty, dzięki, którym są jeszcze bardzie przyjazne dla ich małych użytkowników.</span></span></p> <p lang="zxx" style="margin-bottom:0cm;" xml:lang="zxx"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">W naszej ofercie znajdą Państwo popularne modele tradycyjnych krzeseł do przedszkola, w tym: Bolek, Michaś, Gaweł, Leon, Karol, Kubuś, Wiktor, Reks i inne. Do tak szerokiego wyboru dorzucamy coś jeszcze - klientom poszukującym bardziej wymagających rozwiązań proponujemy krzesła tapicerowane i krzesła tradycyjne o regulowanej wysokości. Łączy je nietuzinkowa jakość materiałów, z których zostały wykonane oraz potwierdzone przez certyfikaty i atesty bezpieczeństwo, które gwarantują swoim użytkownikom.</span></span></p>
  • krzesła przedszkolne regulowane
  • Krzesła przedszkolne ergonomiczne
    <p lang="zxx" style="margin-bottom:0cm;" xml:lang="zxx"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Sposób siedzenia dzieci ma ogromny wpływ na kształtowanie postaw ich kręgosłupów, dlatego to, na czym siedzą ma kolosalne znaczenie dla ich przyszłości. Krzesła ergonomiczne odpowiadają na potrzeby rosnących dziecięcych organizmów świetnie podtrzymując plecy pozwalając przedszkolakowi zachować właściwą postawę podczas zajęć. Na Masteredukacja.pl znajdą Państwo szeroki wybór modeli krzeseł ergonomicznych dla przedszkoli, które pozwolą zadbać o prawidłową postawę podopiecznych placówki. W naszej ofercie mamy różne warianty krzeseł ergonomicznych. Łączy je najwyższa jakość wykorzystanych materiałów i wyjątkowa dbałość o szczegóły wykonania, dzięki czemu uzyskały atesty i certyfikaty wymagane przez meble przedszkolne. Szczególnej Państwa uwadze polecamy najpopularniejsze modele krzeseł ergonomicznych dla przedszkoli </span></span><span style="color:#000000;"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Dobre krzesło</span></span></span><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">: C Line, Spider, Clasic oraz Student dostępne także w różnych wersjach wykończenia.</span></span></p>

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry