Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Krzesła szkolne

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

Zapisz się na newsletter

Krzesła szkolne

Dla wygody i komfortu ucznia podczas zajęć lekcyjnych istotne znaczenie ma odpowiednio dobrane krzesło szkolne. Zarówno dzieci, jak i młodzież użytkują je przez kilka godzin dziennie. Dlatego ważne jest, aby wymuszały przyjęcie prawidłowej pozycji siedzącej. Dzięki temu kręgosłup nie jest nadmiernie obciążony, a ryzyko kształtowania wad postawy zostaje zminimalizowane. Dobre krzesło szkolne powinno być dostosowane do wzrostu ucznia oraz zapewniać stabilne podparcie pleców.

Produkty w naszej ofercie są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy modele ze stali i drewnianej sklejki oraz ergonomiczne wersje ze stali i tworzywa sztucznego. Konstrukcje mebli odznaczają się mocnymi połączeniami. Dzięki temu mogą być użytkowane przez długie lata. Ponadto wszystkie produkty w tej kategorii posiadają atesty i certyfikaty niezbędne meblom stosowanym w jednostkach oświatowych.

Krzesła szkolne 

Podkategorie

 • Krzesła tradycyjne

  Krzesło szkolne to podstawowe narzędzie edukacyjne każdego ucznia. Codziennie spędza na nim po kilka godzin w wymagającej dla kręgosłupa pozycji siedzącej. Równie istotne, jak to, co uczeń wyniesie z lekcji, jest postawa jego ciała, która będzie mu towarzyszyć przez całe życie. Krzesło szkolne pełni więc podwójną rolę - umożliwia naukę, ale także pozwala formować pożądaną sylwetkę.

  Tradycyjne krzesło szkolne to wciąż najpopularniejszy wybór dyrekcji szkół ze względu na dobry stosunek ceny do jakości. W asortymencie Masteredukacja.pl proponujemy Państwu kilkanaście modeli krzeseł tradycyjnych do szkoły, wśród których znajdują się m.in. modele: Leon, Gaweł, Bolek, Artur, Karol, Adam, Reks oraz Wiktor. Posiadamy również krzesła w wersjach tapicerowanych oraz krzesła szkolne z regulacją wysokości. Wszystkie modele, które znajdą Państwo w naszej ofercie odznaczają się wysoką jakością materiałów (stal i drewniana sklejka) użytych do ich konstrukcji, lekkością, wytrzymałością i ergonomią, przez co są przyjazne i bezpieczne dla ucznia.

 • Krzesła ergonomiczne

  Wszystkie sprzęty szkolne, z którymi będą mieli styczność dzieci i młodzież powinny być maksymalnie funkcjonalne, bezpieczne i umożliwiające uczniom odkrycie pełni ich talentów. Takie właśnie są szkolne krzesła ergonomiczne dostępne w sklepie Masteredukacja.pl.

  Nasza oferta zawiera kilka modeli krzeseł ergonomicznych, które są coraz bardziej popularne w polskich szkołach i uczelniach. Co wyróżnia je od krzeseł tradycyjnych? W koncepcji siedzisk przyszłości tradycyjną drewnianą sklejkę zastąpiono tworzywami sztucznymi - np. polietylenem wysokociśnieniowym, z których oparcie uformowane jest w kształt naturalnych krzywizn kręgosłupa. Zbudowane w ten sposób szkolne krzesło ergonomiczne jest bardziej przyjazne dla zdrowia dziecka, lżejsze, a przez to bardziej bezpieczne w użytkowaniu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo kultowe modele Dobrego krzesła: Clasic, Spider, Student, C Line, które dostępne są w wersjach standardowych, Soft oraz Visto. Wszystkie krzesła zostały wyprodukowane w Polsce i posiadają atesty oraz rekomendacje do użytkowania przez dzieci i młodzież.

 • Gratis - Krzesło tapicerowane - Sprawdź!

  PROMOCJA
  Przy zakupie minimum 24 krzesełek i 12 – 2os./24 – 1os ławek
  Jedno z poniższych krzeseł otrzymują Państwo Gratis!