Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Meble dla klas wczesnoszkolych

Wyświetl kategorie produktów dla:

Nowe produkty

Promocje

Zapisz się na newsletter

Meble dla klas wczesnoszkolych

Pierwsze lata edukacji to czas zupełnie wyjątkowy dla rozwoju każdego człowieka. Nowe obowiązki, inne niż do tej pory wymagania, wreszcie nowe otoczenie w postaci nauczycieli, koleżanek i kolegów. Dla wielu małych ludzi to trudne doświadczenie, które wywołuje sporo emocji i wymaga wsparcia opiekunów oraz wychowawców. Każda szkoła powinna zrobić wszystko, co w jej mocy, by dać dzieciom możliwie jak najlepszy początek edukacji.

Jednym z ważnych elementów kreujących stosunek dziecka do pierwszych lat nauki jest wyposażenie placówki. Mając to na uwadze, zadbaliśmy o to, by na Masteredukacja.pl nie zabrakło pełnej kolekcji mebli dla klas wczesnoszkolnych.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szafy, narożniki, komody, półki, szuflady, witryny oraz regały i meble tematyczne, które z powodzeniem stworzą najmłodszym uczniom dogodne warunki do nauki. Wśród dostępnych modeli mebli wczesnoszkolnych Państwa uwadze polecamy przede wszystkim kolekcje: Małgosia, Primo, Jasio, Gucio i Pinokio.

Dysponujemy również gotowymi zestawami mebli, które doskonale wkomponują się w każdą salę i odpowiedzą na potrzeby uczących się w niej dzieci.

Odkryj nieskrępowane możliwości, które oferują najmłodszym uczniom meble dla klas wczesnoszkolny i zapewnij im idealny start w proces kształcenia. 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • 378,67 zł 398,60 zł -5%
  378,67 zł 398,60 zł -5%

  Szafka posiadająca dolną półkę o wysokości 344mm zamykaną parą drzwiczek.
  W górnej części znajdują sie 4 otwarte skrytki o wymiarach 344x237mm (wys. x szer.).
  Wymiary szfki: 1050x1041x450mm (wys. x szer. x gł.)
  Szafki posiadają Certyfikat Cobrabid dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

  Więcej
  Promocja!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji