Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Meble dla klas wczesnoszkolych

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

Meble dla klas wczesnoszkolych

Pierwsze lata edukacji to czas zupełnie wyjątkowy dla rozwoju każdego człowieka. Nowe obowiązki, inne niż do tej pory wymagania, wreszcie nowe otoczenie w postaci nauczycieli, koleżanek i kolegów. Dla wielu małych ludzi to trudne doświadczenie, które wywołuje sporo emocji i wymaga wsparcia opiekunów oraz wychowawców. Każda szkoła powinna zrobić wszystko, co w jej mocy, by dać dzieciom możliwie jak najlepszy początek edukacji.

Jednym z ważnych elementów kreujących stosunek dziecka do pierwszych lat nauki jest wyposażenie placówki. Mając to na uwadze, zadbaliśmy o to, by na Masteredukacja.pl nie zabrakło pełnej kolekcji mebli dla klas wczesnoszkolnych.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szafy, narożniki, komody, półki, szuflady, witryny oraz regały i meble tematyczne, które z powodzeniem stworzą najmłodszym uczniom dogodne warunki do nauki. Wśród dostępnych modeli mebli wczesnoszkolnych Państwa uwadze polecamy przede wszystkim kolekcje: Małgosia, Primo, Jasio, Gucio i Pinokio.

Dysponujemy również gotowymi zestawami mebli, które doskonale wkomponują się w każdą salę i odpowiedzą na potrzeby uczących się w niej dzieci.

Odkryj nieskrępowane możliwości, które oferują najmłodszym uczniom meble dla klas wczesnoszkolny i zapewnij im idealny start w proces kształcenia. 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • 378,67 zł 398,60 zł -5%
  378,67 zł 398,60 zł -5%

  Szafka posiadająca dolną półkę o wysokości 344mm zamykaną parą drzwiczek.
  W górnej części znajdują sie 4 otwarte skrytki o wymiarach 344x237mm (wys. x szer.).
  Wymiary szfki: 1050x1041x450mm (wys. x szer. x gł.)
  Szafki posiadają Certyfikat Cobrabid dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

  Więcej
  Promocja!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji