Primo

Meble wczesnoszkolne to kluczowy element wyposażenia pomieszczeń, w których przebywają najmłodsi uczniowie. To...

Więcej

Meble wczesnoszkolne to kluczowy element wyposażenia pomieszczeń, w których przebywają najmłodsi uczniowie. To one współtworzą świat dziecka wkraczającego w nowy etap wymagań szkolnych. Jednymi z najbardziej popularnych modeli w tej kategorii są meble Primo dostępne na Masteredukacja.pl.

Meble do klas wczesnoszkolnych Primo to klasyka szkolnego gatunku. Ponad 200 komponentów, które wchodzą w skład tej kolekcji najlepiej oddają potencjał, który drzemie w meblach spod znaku Primo.

Poszczególne części mebli można łączyć ze sobą w łatwy sposób, co zapewnia dużą elastyczność i czyni tę grupę produktową jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, które sprawdzi się w każdej szkole. Szafy, regały, półki, szuflady, regały rogowe, szafki z pojemnikami i szafki ze skrytkami to tylko niektóre z elementów wchodzących w skład mebli wczesnoszkolnych Primo.

Charakteryzują się one doskonałą ergonomią i są bezpieczne dla użytkowników, co potwierdza Certyfikat Cobrabid. Przy swoich zaletach funkcjonalnych meble te cieszą oko różnymi barwami, dzięki czemu ułatwią dzieciom wejście w świat nowych obowiązków i znajomości.

Primo

Jest 270 produktów.

Pokazano 1-36 z 270 pozycji

Aktywne filtry