Małgosia

Seria Małgosia to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych z powodzeniem od lat w klasach nauczania...

Więcej

Seria Małgosia to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych z powodzeniem od lat w klasach nauczania wczesnoszkolnego. Klasyczne bryły świetnie komponują się ze stonowanymi barwami, które pobudzają wyobraźnię najmłodszych uczniów.

Meble wczesnoszkolne Małgosia gwarantują najwyższą jakość, którą mogą pochwalić się tysiące sal w całym kraju. Wykonane z kolorowej płyty laminowanej, są lekkie, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu dla nawet najmłodszych uczniów. Ich atrybuty sprawiają, że meble Małgosia doskonale sprawdzą się również w nauczaniu przedszkolnym.

W sklepie Masteredukacja.pl przygotowaliśmy dla Państwa pełną gamę mebli z serii Małgosia. Wśród oferowanych, szczególnej uwadze kupujących polecamy: regały różnych typów, regały narożne, regały z szafką, regały z szufladami oraz szafkę z szufladą. Wszystkie one są dostępne w różnych konfiguracjach i gabarytach, dzięki czemu z powodzeniem będą tworzyć otoczenie uczniów najmłodszych klas.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli wczesnoszkolnych Małgosia dostępnych na naszej stronie i przekonania się, jak w praktyce ergonomia może łączyć się estetyką.

Małgosia

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry