Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Meble tematyczne – Zestawy

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

  • Primo 42

    Szafka z nadstawką posiadająca z...

    407,88 zł -5% 429,35 zł

Meble tematyczne – Zestawy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do oferty Masteredukacja.pl wprowadziliśmy także zestawy tematyczne mebli, dzięki którym urządzanie sal w przedszkolu okaże się banalnie proste. Spójna kolorystka i precyzyjnie pasujące do siebie elementy stworzą otoczenie, do którego będą chcieli wracać najmłodsi.

Na naszych wirtualnych półkach znajdą Państwo prawdziwe meble najwyższej jakości dobrane w zestawy, które można tworzyć w zależności od Państwa potrzeb i dostępnego metrażu sali.

Zestawy tematyczne komponują się z mebli z serii Primo, która została wyróżniona certyfikatem Cobrabid gwarantującym bezpieczeństwo i dopuszczającym je do wykorzystania w jednostkach oświatowych.

Wśród dostępnych w zestawach mebli można znaleźć regały o różnych wysokościach, szafki z regałami, szafki różnych typów, komody, szuflady, narożniki oraz szafy. Solidne wykonanie, stonowane kolory korpusów oraz intensywne barwy frontów - oto elementy, które wyróżniają zestawy tematyczne Primo.

Sprawdź ich pełną ofertę w naszym asortymencie i przekonaj się, że możesz stylowo wyposażyć sale swojej szkoły lub przedszkola bez asysty projektanta wnętrz.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów