Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

STEM i STEAM - Nowoczesne nauczanie

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

Zapisz się na newsletter

STEM i STEAM - Nowoczesne nauczanie

Współczesny świat zmienia się niezwykle dynamicznie. Powszechny dostęp do internetu, nanotechnologie, trendy, nowe normy i wartości kreują naszą rzeczywistość niczym palce dziecka figurki postaci z modeliny. Pokolenie dzisiejszych uczniów będzie zupełnie inne niż generacja ich rodziców i wychowawców. Galopujący świat wymaga od pedagogów dostosowania oferty edukacyjnej do standardów XXI wieku.

Dzięki urządzeniom dostępnym w kategorii Stem i Steam, innowacyjna edukacja będzie na wyciągnięcie ręki także w Państwa szkole.

Nowoczesne nauczanie, to nie tylko pusty slogan, ale wypełniona treścią filozofia dydaktyki. W jej realizacji pomogą Państwu produkty i rozwiązania, które oferuje Masteredukacja.pl. Idącym z duchem czasu placówkom polecamy laboratoria cyfrowe Einstein, klocki elektroniczne littleBits i roboty interaktywne. Alternatywne dla tradycyjnych metod nauczania narzędzia pomogą wykorzystać pełnię potencjału grona pedagogicznego, a w serca uczniów wlać zapał do nauki i rozbudzić w nich ciekawość świata.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami inicjatywy Stem i Steam dostępnymi w kategorii nowoczesne nauczanie, które mogą wkrótce odmienić oblicze Państwa szkoły.

STEM i STEAM - Nowoczesne nauczanie 

Podkategorie

 • Laboratoria cyfrowe - Einstein™

  Są ludzie, których geniusz odmienił bieg historii. Z pewnością jednym z nich był nietuzinkowy fizyk, jeden z najbardziej światłych umysłów ubiegłego wieku - Albert Einstein. Nic dziwnego, że to właśnie jego imieniem nazwano urządzenie, które może odmienić bieg historii Państwa szkoły.

  Platforma edukacyjna Einstein sprawdzi się na różnych etapach edukacji, począwszy od podstawówki do szkoły średniej. Dzięki niej, koncepcje na przeprowadzenie interesujących zajęć z przedmiotów ścisłych - biologii, chemii, fizyki czy matematyki będą uzależnione wyłącznie od pomysłowości i zaangażowania nauczyciela. Pomimo dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, jedno pozostaje stałe - zasada, że najlepiej uczymy się przez praktykę.

  Projekt Einstein składa się z laboratorium cyfrowego i tabletu oraz całego zestawu czujników pomiarowych, które umożliwiają przeprowadzanie szerokiej gamy eksperymentów, które będą odtąd wyznacznikiem nowej jakości w Państwa szkole. Koncepcja Einstein zawiera także szkolenia dla nauczycieli i podręczniki, dzięki którym prowadzący zajęcia będą mogli poznać inspirujące scenariusze lekcji.

  Pokaźna funkcjonalność sprawdzona w zagranicznych systemach edukacji laboratorium cyfrowego Einstein gwarantuje, że pomiędzy uczniami a przedmiotami ścisłymi wytworzy się chemia.

 • Klocki elektroniczne

  Wyobraźnia przestrzenna, projektowanie i przewidywanie konsekwencji to kompetencje jutra. Im wcześniej zbudujemy je wśród naszych podopiecznych, tym większe będą ich szanse na odnalezienie swojego miejsca na wymagającym runku pracy.

  Nauka poprzez zabawę to niedościgniona metoda kształcenia, szczególnie wśród najmłodszych. Naukowcy dowiedli, że nauczanie polisensoryczne, czyli zaangażowanie różnych zmysłów w proces kształcenia, zwiększa naszą percepcję i zdolność zapamiętywania. Takie właśnie są klocki elektroniczne dostępne na Masteredukacja.pl.

  Do dyspozycji Państwa uczniów oddajemy klocki elektroniczne littleBits wraz z dodatkowymi częściami (bitami) oraz akcesoriami. Uniwersalne i wytrzymałe części pozwolą odkrywać zasady konstrukcji urządzeń i ich zasilania. Włączenie ich w program zajęć z pewnością zwiększy szansę na wychowanie pokolenia przyszłych inżynierów i naukowców.

  Zaoferuj swoim uczniom lekcje kreatywności z klockami elektronicznymi littleBits i daj im szansę na lepszy start w przyszłość. Oni są tego warci!  

 • Roboty interaktywne

  Nowoczesna szkoła? To szkoła otwarta na bieżące trendy i nowe technologie. To szkoła, w której grono pedagogiczne idzie z duchem czasu niezależnie od doświadczenia w kształceniu uczniów. To wreszcie szkoła otwarta na nowinki techniczne i niekonwencjonalne metody kształcenia. Jeśli Państwa placówka dąży do miana nowoczesnej, to z pewnością nie może w niej zabraknąć JIMU robotów marki STEAM.

  Budowane z klocków roboty mechaniczne JIMU są dostępne na Masteredukacja.pl w różnych modelach: Inventor, Explorer, Karbot i Mini. Poszczególne wersje różnią się od siebie ilością klocków i elementów mechanicznych, a tym samym ilością potencjalnych konstrukcji, które można z nich stworzyć. Budowanie robotów ma liczne zalety w rozwoju uczniów: rozbudza wyobraźnię, uczy podstawowych zasad mechaniki i samodzielnego rozwiązywania problemów. Dzięki nim warsztaty techniczne lub zajęcia w bibliotece nigdy nie będą już wiały nudą. Odkryj pełnię możliwości, jaką daje młodzieży praca z JIMU robotami STEAM i pozwól uczniom wykorzystać pełnię ich potencjału.