Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

STEM i STEAM - Nowoczesne nauczanie

Wyświetl kategorie produktów dla:

Nowe produkty

STEM i STEAM - Nowoczesne nauczanie

Współczesny świat zmienia się niezwykle dynamicznie. Powszechny dostęp do internetu, nanotechnologie, trendy, nowe normy i wartości kreują naszą rzeczywistość niczym palce dziecka figurki postaci z modeliny. Pokolenie dzisiejszych uczniów będzie zupełnie inne niż generacja ich rodziców i wychowawców. Galopujący świat wymaga od pedagogów dostosowania oferty edukacyjnej do standardów XXI wieku.

Dzięki urządzeniom dostępnym w kategorii Stem i Steam, innowacyjna edukacja będzie na wyciągnięcie ręki także w Państwa szkole.

Nowoczesne nauczanie, to nie tylko pusty slogan, ale wypełniona treścią filozofia dydaktyki. W jej realizacji pomogą Państwu produkty i rozwiązania, które oferuje Masteredukacja.pl. Idącym z duchem czasu placówkom polecamy laboratoria cyfrowe Einstein, klocki elektroniczne littleBits i roboty interaktywne. Alternatywne dla tradycyjnych metod nauczania narzędzia pomogą wykorzystać pełnię potencjału grona pedagogicznego, a w serca uczniów wlać zapał do nauki i rozbudzić w nich ciekawość świata.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami inicjatywy Stem i Steam dostępnymi w kategorii nowoczesne nauczanie, które mogą wkrótce odmienić oblicze Państwa szkoły.