Laboratoria cyfrowe - Einstein™

Są ludzie, których geniusz odmienił bieg historii. Z pewnością jednym z nich był nietuzinkowy fizyk, jeden z...

Więcej

Są ludzie, których geniusz odmienił bieg historii. Z pewnością jednym z nich był nietuzinkowy fizyk, jeden z najbardziej światłych umysłów ubiegłego wieku - Albert Einstein. Nic dziwnego, że to właśnie jego imieniem nazwano urządzenie, które może odmienić bieg historii Państwa szkoły.

Platforma edukacyjna Einstein sprawdzi się na różnych etapach edukacji, począwszy od podstawówki do szkoły średniej. Dzięki niej, koncepcje na przeprowadzenie interesujących zajęć z przedmiotów ścisłych - biologii, chemii, fizyki czy matematyki będą uzależnione wyłącznie od pomysłowości i zaangażowania nauczyciela. Pomimo dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, jedno pozostaje stałe - zasada, że najlepiej uczymy się przez praktykę.

Projekt Einstein składa się z laboratorium cyfrowego i tabletu oraz całego zestawu czujników pomiarowych, które umożliwiają przeprowadzanie szerokiej gamy eksperymentów, które będą odtąd wyznacznikiem nowej jakości w Państwa szkole. Koncepcja Einstein zawiera także szkolenia dla nauczycieli i podręczniki, dzięki którym prowadzący zajęcia będą mogli poznać inspirujące scenariusze lekcji.

Pokaźna funkcjonalność sprawdzona w zagranicznych systemach edukacji laboratorium cyfrowego Einstein gwarantuje, że pomiędzy uczniami a przedmiotami ścisłymi wytworzy się chemia.

Laboratoria cyfrowe - Einstein™

Podkategorie

  • Urządzenia
    <p style="margin-bottom:0cm;"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Jedno z najsłynniejszych powiedzeń Konfucjusza: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem." jest niezmiennie aktualne w XXI w. Urządzenia serii Einstein zostały zaprojektowane z myślą o słowach chińskiego filozofa. </span></span></p> <p style="margin-bottom:0cm;"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Cyfrowe laboratoria Einstein pozwalają dzieciom na przeniesienie nauki na łono natury i przeprowadzanie ich pierwszych eksperymentów przyrodniczych. Urządzenia, w zależności od wersji, posiadają możliwość pomiaru 6 lub 8 parametrów otoczenia (m.in. tętno, wilgoć, ciśnienie, temperatura itd.), które pozwolą uczniom na rozwój świadomości i poznawanie otoczenia. Istnieje także możliwość podłączenia zewnętrznych czynników, które poszerzą horyzonty młodych odkrywców. Na Masteredukacja.pl urządzenie laboratorium cyfrowe Einstein jest dostępne w dwóch wersjach: Tablet+ i LabMate+.</span></span></p>
  • Czujniki
    <p lang="zxx" style="margin-bottom:0cm;" xml:lang="zxx"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Odkrywanie otaczającego świata to dla młodych ludzi fascynująca przygoda. O tę trudno jednak wtedy, gdy do dyspozycji ma się wyłącznie podręczniki, zeszyty, tablicę i kredę. By móc przekonać uczniów do frajdy, jaką może być nauka, trzeba pobudzać ich wszystkie zmysły. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu urządzenia Einstein. Jest to wielofunkcyjne laboratorium, dzięki którym Państwa uczniowie będą mogli doświadczyć biologii, chemii i fizyki. </span></span></p> <p lang="zxx" style="margin-bottom:0cm;" xml:lang="zxx"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Urządzenia Einstein są kompatybilne z całą gamą różnego rodzaju czujników, które pozwolą pedagogom wykorzystać w pełni ich pomysłowość. W naszej kolekcji znajdą Państwo czujniki, które zmierzą m.in.: temperaturę, odległość, tętno, przyspieszenie, ciśnienie krwi, EKG, natężenie i napięcie elektryczne, siłę, pH czy rezystywność. </span></span></p> <p lang="zxx" style="margin-bottom:0cm;" xml:lang="zxx"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Nauczycielom i uczniom oczekującym precyzyjnych pomiarów odczynów chemicznych polecamy także czujniki wapnia, sodu, zasolenia, fluorków, etanolu, CO2, tlenu atmosferycznego i chlorków. </span></span></p> <p lang="zxx" style="margin-bottom:0cm;" xml:lang="zxx"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Zapraszamy do zapoznania się z imponującymi możliwościami, które oferuje uczniom urządzenie Einstein wraz z kompletem czujników. Razem z nimi każda lekcja przedmiotów ścisłych może stać się fantastyczną eskapadą w nieznane.  </span></span></p>
  • Gotowe Zestawy Czujników
    <p>Zestawy czujnków EINSTEIN dedykowane do danych przedmiotów.</p>

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-36 z 62 pozycji

Aktywne filtry