Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Klocki elektroniczne

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

Klocki elektroniczne

Wyobraźnia przestrzenna, projektowanie i przewidywanie konsekwencji to kompetencje jutra. Im wcześniej zbudujemy je wśród naszych podopiecznych, tym większe będą ich szanse na odnalezienie swojego miejsca na wymagającym runku pracy.

Nauka poprzez zabawę to niedościgniona metoda kształcenia, szczególnie wśród najmłodszych. Naukowcy dowiedli, że nauczanie polisensoryczne, czyli zaangażowanie różnych zmysłów w proces kształcenia, zwiększa naszą percepcję i zdolność zapamiętywania. Takie właśnie są klocki elektroniczne dostępne na Masteredukacja.pl.

Do dyspozycji Państwa uczniów oddajemy klocki elektroniczne littleBits wraz z dodatkowymi częściami (bitami) oraz akcesoriami. Uniwersalne i wytrzymałe części pozwolą odkrywać zasady konstrukcji urządzeń i ich zasilania. Włączenie ich w program zajęć z pewnością zwiększy szansę na wychowanie pokolenia przyszłych inżynierów i naukowców.

Zaoferuj swoim uczniom lekcje kreatywności z klockami elektronicznymi littleBits i daj im szansę na lepszy start w przyszłość. Oni są tego warci!  

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji