Klocki elektroniczne

Wyobraźnia przestrzenna, projektowanie i przewidywanie konsekwencji to kompetencje jutra. Im wcześniej zbudujemy...

Więcej

Wyobraźnia przestrzenna, projektowanie i przewidywanie konsekwencji to kompetencje jutra. Im wcześniej zbudujemy je wśród naszych podopiecznych, tym większe będą ich szanse na odnalezienie swojego miejsca na wymagającym runku pracy.

Nauka poprzez zabawę to niedościgniona metoda kształcenia, szczególnie wśród najmłodszych. Naukowcy dowiedli, że nauczanie polisensoryczne, czyli zaangażowanie różnych zmysłów w proces kształcenia, zwiększa naszą percepcję i zdolność zapamiętywania. Takie właśnie są klocki elektroniczne dostępne na Masteredukacja.pl.

Do dyspozycji Państwa uczniów oddajemy klocki elektroniczne littleBits wraz z dodatkowymi częściami (bitami) oraz akcesoriami. Uniwersalne i wytrzymałe części pozwolą odkrywać zasady konstrukcji urządzeń i ich zasilania. Włączenie ich w program zajęć z pewnością zwiększy szansę na wychowanie pokolenia przyszłych inżynierów i naukowców.

Zaoferuj swoim uczniom lekcje kreatywności z klockami elektronicznymi littleBits i daj im szansę na lepszy start w przyszłość. Oni są tego warci!  

Klocki elektroniczne

Podkategorie

  • Zestawy
    <p style="margin-bottom:0cm;"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Kreatywność to jedna z bardziej pożądanych kompetencji we współczesnym świecie. Ale jak rozbudzać ją wśród uczniów już od najmłodszych lat? Z pewnością sztampowe sposoby okażą się chybione. Trzeba sięgnąć po narzędzia i metody, które same w sobie będą kreatywne. Takie z pewnością są klocki elektroniczne littleBits, czyli połączenie świata dzieci i dorosłych.</span></span></p> <p style="margin-bottom:0cm;"><span style="font-family:Verdana, sans-serif;"><span style="font-size:medium;">Na Mastereudkacja.pl oferujemy Państwu szeroki wybór klocków elektronicznych począwszy od wersji dla jednego ucznia na zestawach dla całej klasy skończywszy. Nieograniczone możliwości, które oferują klocki sprawią, że każdy uczestników zajęć odkryje w sobie zew wynalazcy i konstruktora. Ambitne rozwiązania techniczne podane w przystępnej dla młodych ludzi formie klocków rozbudzą ich wyobraźnię i zbudują fundamenty logicznego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej. Liczne możliwości ich konfiguracji sprawiają, że uczeń będzie mógł stać się inspiracją dla swoich koleżanek i kolegów, a nauczyciel każde zajęcia będzie mógł poprowadzić w oryginalny i ciekawy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi wersjami zestawów kloców littleBits i wyboru pakietu idealnego dla Państwa placówki.</span></span></p>

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry