Roboty interaktywne

Nowoczesna szkoła? To szkoła otwarta na bieżące trendy i nowe technologie. To szkoła, w której grono pedagogiczne idzie z duchem czasu...

Więcej

Nowoczesna szkoła? To szkoła otwarta na bieżące trendy i nowe technologie. To szkoła, w której grono pedagogiczne idzie z duchem czasu niezależnie od doświadczenia w kształceniu uczniów. To wreszcie szkoła otwarta na nowinki techniczne i niekonwencjonalne metody kształcenia. Jeśli Państwa placówka dąży do miana nowoczesnej, to z pewnością nie może w niej zabraknąć JIMU robotów marki STEAM.

Budowane z klocków roboty mechaniczne JIMU są dostępne na Masteredukacja.pl w różnych modelach: Inventor, Explorer, Karbot i Mini. Poszczególne wersje różnią się od siebie ilością klocków i elementów mechanicznych, a tym samym ilością potencjalnych konstrukcji, które można z nich stworzyć. Budowanie robotów ma liczne zalety w rozwoju uczniów: rozbudza wyobraźnię, uczy podstawowych zasad mechaniki i samodzielnego rozwiązywania problemów. Dzięki nim warsztaty techniczne lub zajęcia w bibliotece nigdy nie będą już wiały nudą. Odkryj pełnię możliwości, jaką daje młodzieży praca z JIMU robotami STEAM i pozwól uczniom wykorzystać pełnię ich potencjału.

Roboty interaktywne

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry