Czujniki

Odkrywanie otaczającego świata to dla młodych ludzi fascynująca przygoda. O tę trudno jednak wtedy, gdy do...

Więcej

Odkrywanie otaczającego świata to dla młodych ludzi fascynująca przygoda. O tę trudno jednak wtedy, gdy do dyspozycji ma się wyłącznie podręczniki, zeszyty, tablicę i kredę. By móc przekonać uczniów do frajdy, jaką może być nauka, trzeba pobudzać ich wszystkie zmysły. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu urządzenia Einstein. Jest to wielofunkcyjne laboratorium, dzięki którym Państwa uczniowie będą mogli doświadczyć biologii, chemii i fizyki.

Urządzenia Einstein są kompatybilne z całą gamą różnego rodzaju czujników, które pozwolą pedagogom wykorzystać w pełni ich pomysłowość. W naszej kolekcji znajdą Państwo czujniki, które zmierzą m.in.: temperaturę, odległość, tętno, przyspieszenie, ciśnienie krwi, EKG, natężenie i napięcie elektryczne, siłę, pH czy rezystywność.

Nauczycielom i uczniom oczekującym precyzyjnych pomiarów odczynów chemicznych polecamy także czujniki wapnia, sodu, zasolenia, fluorków, etanolu, CO2, tlenu atmosferycznego i chlorków.

Zapraszamy do zapoznania się z imponującymi możliwościami, które oferuje uczniom urządzenie Einstein wraz z kompletem czujników. Razem z nimi każda lekcja przedmiotów ścisłych może stać się fantastyczną eskapadą w nieznane.  

Czujniki

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-36 z 58 pozycji

Aktywne filtry