Zestawy

Kreatywność to jedna z bardziej pożądanych kompetencji we współczesnym świecie. Ale jak rozbudzać ją wśród uczniów już od najmłodszych...

Więcej

Kreatywność to jedna z bardziej pożądanych kompetencji we współczesnym świecie. Ale jak rozbudzać ją wśród uczniów już od najmłodszych lat? Z pewnością sztampowe sposoby okażą się chybione. Trzeba sięgnąć po narzędzia i metody, które same w sobie będą kreatywne. Takie z pewnością są klocki elektroniczne littleBits, czyli połączenie świata dzieci i dorosłych.

Na Mastereudkacja.pl oferujemy Państwu szeroki wybór klocków elektronicznych począwszy od wersji dla jednego ucznia na zestawach dla całej klasy skończywszy. Nieograniczone możliwości, które oferują klocki sprawią, że każdy uczestników zajęć odkryje w sobie zew wynalazcy i konstruktora. Ambitne rozwiązania techniczne podane w przystępnej dla młodych ludzi formie klocków rozbudzą ich wyobraźnię i zbudują fundamenty logicznego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej. Liczne możliwości ich konfiguracji sprawiają, że uczeń będzie mógł stać się inspiracją dla swoich koleżanek i kolegów, a nauczyciel każde zajęcia będzie mógł poprowadzić w oryginalny i ciekawy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi wersjami zestawów kloców littleBits i wyboru pakietu idealnego dla Państwa placówki.

Zestawy

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry