Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Bity

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

Bity

Klocki elektroniczne littleBits to niewyczerpane złoża kreatywności. Niebywale proste w obsłudze pomogą uczniom w Państwa szkole wykorzystać pełnię ich potencjału oraz stworzyć podwaliny pod dociekliwość i logiczne myślenie. Zestawy klocków można uzupełnić o bity - dodatkowe części elektroniczne, które zwiększają ich funkcjonalność i pomnażają możliwości, z których będą mogli skorzystać Państwa uczniowie.

Bity dzielą się na cztery kategorie. Wszystkie zostały oznaczone oddzielnymi kolorami w celu ułatwienia uczniom pracy. Granatowe bity służą do połączenia ze źródłem zasilania. Różowe bity umożliwiają podłączenie dodatkowych części i połączenie ich z urządzeniami zewnętrznymi, z kolei pomarańczowe bity pełnią rolę łączników pomiędzy pozostały komponentami. Zielone podzespoły są finalnymi częściami całej konstrukcji, które pozwalają uzyskać efekt powstały w wyniku zestawienia pozostałych części.

Odpowiednie łącznie klocków i bitów może dawać imponujące efekty w postaci skonstruowania prostych maszyn i robotów, które pozwolą rozpalić wyobraźnię dzieci i zasiać w nich pomysł na zostanie inżynierem.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów