Tablice szkolne

Praktyczny element wyposażenia sali lekcyjnej stanowią tablice szkolne. Pozwalają na zanotowanie najważniejszych informacji, które uczniowie powinni zapamiętać z zajęć. Ponadto dają możliwość...

Więcej

Praktyczny element wyposażenia sali lekcyjnej stanowią tablice szkolne. Pozwalają na zanotowanie najważniejszych informacji, które uczniowie powinni zapamiętać z zajęć. Ponadto dają możliwość wspólnego rozwiązywania zadań z objaśnianiem poszczególnych etapów na forum całej klasy. Oferujemy także flipcharty, które dzięki swojej lekkiej konstrukcji zyskują na mobilności. Dzięki temu pełnią rolę zbliżoną do tablic szkolnych w placówkach naukowych, obiektach konferencyjnych, itp.

Proponujemy bardzo zróżnicowane rozwiązania – od modeli do zawiedzenia na ścianie po wersje stojące. Wśród produktów znajdują się także praktyczne wersje mobilne. Różnice dotyczą także powierzchni. Oferujemy bowiem modele ceramiczne, korkowe, standardowe (zielone i białe).Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także specjalne planery do zajęć lekcyjnych oraz nakładki na modele magnetyczne.

Tablice szkolne, flipcharty

Jest 168 produktów.

Pokazano 1-36 z 168 pozycji

Aktywne filtry