Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Kategorie

Wyświetl kategorie produktów dla:

Promocje

Zapisz się na newsletter

O nas

  Jesteście Państwo na stronie www.masteredukacja.pl. Sklep ten jest efektem naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kompleksowego zaopatrywania oświaty. 

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym gdzie przy i po zakupie produktów nie otrzymują Państwo nic więcej. Oferujemy przede wszystkim doradztwo w każdym zakresie naszej działalności, opiekę posprzedażową a nawet pogwarancyjną, a to wszystko bezpłatnie

Nasza Firma jest członkiem Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej - co świadczy, iż jesteśmy nie tylko doceniani przez Klientów, ale także przez środowisko biznesowe.

 Jesteśmy ambitną i rzetelną firmą, która za cel wyznacza sobie dostarczanie jak najlepszych produktów  na jak najlepszych warunkach. Dzięki indywidualnemu podejściu, a także dzięki zdywersyfikowanej ofercie jesteśmy wstanie razem optymalnie dostosować produkty zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Ważne jest również, iż korzystając z naszych usług nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, gdyż proponujemy ceny producentów, a nawet tańsze gdyż prowadzimy przyjazną politykę upustową!

Masz dosyć wąskich horyzontów? Potrzebujesz zróżnicowanej i najlepszej oferty dostosowanej do Twoich wymogów, potrzeb i możliwości? Chcesz zaoszczędzić czas, energie i pieniądze przy zakupie niezbędnego sprzętu do Twojej placówki? Przy tym wszystkim nie ponosząc dodatkowych kosztów? Jeśli tak to jesteśmy idealną firmą dla Ciebie.

Kontakt

MasterEdukacja.pl

Ul. Dobrzecka 69-71
62-800 Kalisz
Tel. 790 869 086

e-mail: biuro@masteredukacja.pl

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Uniwersal Łukasz Okoń

Ul. Lipowa 36-38/29
62-800 Kalisz
NIP 618-193-97-28

Regon 300963166