Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Gotowe pakiety Monitorów Interaktywnych

Wyświetl kategorie produktów dla:

Nowe produkty

Promocje

Promocja! Zestaw 9 - 2x Monitor interaktywny 65” Promethean + 5x Robot Makeblock Zobacz większe

Zestaw 9 - 2x Monitor interaktywny 65” Promethean + 5x Robot Makeblock

Nowy produkt

PODANA CENA JEST CENĄ NETTO!

MONITORY INTERAKTYWNE BEZ VAT
Oferta dotyczy placówek oświatowych
W celu skorzystania z oferty prosimy o kontakt

Więcej szczegółów

17 325,00 zł brutto

-5 175,00 zł

22 500,00 zł brutto

Jesteśmy przekonani że nasze ceny są najniższe.
Jeśli się mylimy to
Negocjuj cenę »

Zestaw zawiera:

Monitor Promethean ActivPanel i-Series 65’’ Full HD z Androidem 2
Roboty – Makeblock mBot v1.1 5
Uchwyt ścienny do montażu monitora 2
Okablowanie 2
Oprogramowanie do obsługi monitora i prowadzenia lekcji ActivInspire Professional w języku polskim (licencja wieczysta na urządzenia typu pc, laptop) dla 10 nauczycieli
Oprogramowanie do prowadzenia lekcji, bezprzewodowych ankiet z wykorzystaniem urządzeń mobilnych uczniów – ClassFlow Desktop oraz ClassFlow Online w języku polskim nieograniczona
3 lata gwarancji na monitory dotykowe

ZESTAW SPEŁNIA WYMOGI PROGRAMU "AKTYWNA TABLICA"

WIĘCEJ O TYM PROGRAMIE PRZECZYTASZ TU

W cenie zestawu:

Cenione na świecie oprogramowanie do tworzenia i edycji interaktywnych treści Activ Inspire w wersji Professional Edition w polskiej wersji językowej, licencja pozwala na zainstalowanie oprogramowania na 5urządzeniach typu pc/notebook. Wartość oprogramowania w zakupie pojedynczym to ponad 1000zł netto.

Dodatkowo zestaw zawiera 2 bezbateryjne pióra elektroniczne. Ponadto użytkownik uzyskuje dostęp do ponad 90000 zasobów interaktywnych o zróżnicowanej tematyce i poziomie nauczania, ClassFlow – oprogramowanie pozwalające na jednoczesną pracę z wykorzystaniem tablicy oraz urządzeń mobilnych uczniów (smartfony, tablety etc.)

Kilka słów o oprogramowaniu:

ActivInspire

Nagradzana aplikacja ActivInspire Professional zapewnia użytkownikom narzędzia niezbędne do przygotowania i dostarczania interaktywnych i atrakcyjnych treści do wykorzystania podczas realizacji projektów, szkoleń i codziennej współpracy.

Dzięki aplikacji prowadzący łatwo eksponuje treści w formie prezentacji multimedialnej, jak również pracuje na innych dokumentach i aplikacjach (m.in. Adobe PDF, Adobe Flash, Microsoft Power Point).

ActivInpire Professional dołączony jest do urządzeń interaktywnych Promethean w formie wieczystej licencji dla pięciu urządzeń (komputery PC, notebooki, tablety).

ClassFlow:

Aplikacja pozwalająca na angażowanie wszystkich uczestników w zajęcia poprzez wykorzystanie urządzeń mobilnych, komputerów i monitora interaktywnego.

Aplikacja pozwala na przesyłanie materiałów z monitora na urządzenia każdego uczestnika i odwrotnie.

Dzięki aplikacji istnieje możliwość zadawania pytań, przeprowadzania testów, badania opinii oraz zlecania zadań do kreatywnego opracowania, a następnie omówienie na forum wyników pracy poszczególnych uczestników lub całej grupy.

Terminy dostawy:

MULTIMEDIA: 1-3 dni

Koszt dostawy:

MULTIMEDIA

Małe produkty tj: projektory, wizualizery, itp.: dostawa gratis od kwoty 1400,00 zł brutto (poniżej tej kwoty dostawa w cenie 25,00 zł brutto)

Większe produkty tj: Tablice interaktywne, monitory, itp.: dostawa gratis od kwoty 3500,00 zł brutto (poniżej tej kwoty dostawa w cenie 25,00-60,00 zł brutto)

UWAGA: z racji, iż nasz sklep skupia się na tworzeniu ofert indywidualnych, koszt dostawy przy konkretnych wycenach może ulec obniżeniu lub zmienieniu na darmowy. W tym przypadku prosimy zawsze o kontakt.

UWAGA: w terminach zmożonych zamówień (np. październik-grudzień) lub w sytuacji chwilowego braku produktów, termin dostawy może ulec zmianie, wtedy zawsze kontaktujemy się w celu poinformowania.

Aby sprawdzić dostępność lub dokładny termin prosimy o kontakt.

Kontakt w sprawie produktu

15 innych produktów w tej samej kategorii: