• Obniżka

PODŁOGA INTERAKTYWNA - MULTIMEDIALNA Mobilna

Poprzednia cena 9 840,00 zł
8 997,00 zł Zniżka 843,00 zł
Dodatki do podłogi interaktywnej
Zestaw pisaków interaktywnych
Gwarancja
  • Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności. Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności.
  • Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia
  • Lider rynku i nagradzany sprzedawca Lider rynku i nagradzany sprzedawca

Podłoga interaktywna Mobilna łączy w sobie najlepsze cechy interaktywnej podłogi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów stworzyliśmy urządzenie, które można zamontować do dedykowanego stabilnego statywu z kółkami lub do ściany. Zastosowanie projektora którtkoogniskowego powoduje, że standardowy rozmiar obrazu 2x2.7 m uzyskujemy po zawieszeniu urządzenia na statywie lub na ścianie na wysokości 170 cm. Dzięki temu Mobilny zestaw ma taką samą funkcjonalność jak tradycyjny mocowany do sufitu, ale jest dużo łatwiejszy w przemieszczaniu pomiedzy salami lekcyjnymi i pracowniami.

 

W wersji Mobilnej po raz pierwszy zastosowaliśmy innowacyjną technologię, która umożliwia używanie pisaków interaktywnych. Dzięki temu podłoga stała się wielką tablicą interaktywną, która pozwala dzieciom na jeszcze większe możliwości edukacji przez zabawę.

Pisaki interaktywne działają nie tylko na nowo tworzonych, ale także na istniejących grach.

 

Wszystkie powyższe technologie stworzyliśmy z myślą o łatwości użytkowania i bezpieczeństwie. Dlatego statyw mimo, że masywny ma duże gumowane kółka, które z łatwością pokonują progi.

Przełączanie gier oraz trybów (na pisaki/na ruch) wykonywane jest intuicyjnie za pomocą pilota.

ZOBACZ FILMIIK : TUTAJ

Terminy dostawy:

PODŁOGA INTERAKTYWNA: 2-10 dni

Koszt dostawy:

PODŁOGA INTERAKTYWNA

Dostawa gratis

WARUNKI REALIZACJI:

-) Dostawa zgodnie z treścią regulaminu, jest ograniczona do terytorium Polski.

MOŻLIWE METODY PŁATNOŚCI:

-) Dla placówek budżetowych - odroczony termin płatności

-) Dla pozostałych Klientów - przedpłata

UWAGA: w terminach zmożonych zamówień (np. październik-grudzień) lub w sytuacji chwilowego braku produktów, termin dostawy może ulec zmianie, wtedy zawsze kontaktujemy się w celu poinformowania.

Aby sprawdzić dostępność lub dokładny termin prosimy o kontakt.

Kontakt w sprawie produktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość oraz dopasowanie i sugerowanie produktów i usług. Więcej informacji na temat przetwarzania przez administratora danych osobowych uzyskają Państwo tutaj.