Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Roboty interaktywne

Wyświetl kategorie produktów dla:

Nowe produkty

Promocje

Robot JIMU Ukit Entry STEAM

Nowy produkt

  • Gwarancja: 2 lata (6 miesięcy na silniki, jednostkę główną i baterię)
  • Jednostka główna: tak
  • Ilość klocków do budowy robota: 309
  • Ładowarka w zestawie: tak
  • Ilość modeli do złożenia: 13

Więcej szczegółów

1 499,99 zł brutto

Jesteśmy przekonani że nasze ceny są najniższe.
Jeśli się mylimy to
Negocjuj cenę »

Jimu logo

Jimu Robot to interaktywna zabawka, która umożliwia naukę programowania poprzez zabawę. Możesz zbudować samochód, robota poruszającego się na gąsienicach, a nawet pingwina czy fokę, a następnie sterować nim zdalnie przy pomocy kontrolera lub zaprogramować dla niego własne ruchy! Każdy zestaw umożliwia zbudowanie kilku sugerowanych przez producenta modeli, ale także realizowanie własnych, nowatorskich pomysłów.

Jimu robot to także świetna zabawa dla dorosłych. Pozwala zrozumieć w jaki sposób tworzy się oprogramowanie w dzisiejszych czasach oraz choć na chwilę spojrzeć na świat oczami dziecka.

Jimu w edukacji

Sprawne poruszanie się w środowisku nowych technologii to w dzisiejszych czasach kluczowa umiejętność. Nauka programowania uczy logicznego i kreatywnego myślenia, precyzyjnego opisywania pomysłów, konsekwentnego dążenia do celu czy pracy zespołowej. Są to kompetencje ponadczasowe, przydatne w wielu branżach, nie tylko tych związanych z informatyką. Roboty Jimu wspierają naukę programowania już od pierwszej klasy szkoły podstawowej! Z zestawów Jimu uczniowie mogą tworzyć interaktywne roboty, a nauczyciele, korzystając z gotowych scenariuszy zajęć, poprowadzą ciekawe i praktyczne zajęcia z kodowania i robotyki.


O zestawie Ukit Entry

UKIT Entry to pierwszy walizkowy zestaw do prowadzenia zajęć z programowania i robotyki w klasach 2-4 szkoły podstawowej. Duża liczba elementów, intuicyjna aplikacja oraz podręcznik nauczyciela zapewnią wiele godzin ciekawych lekcji. Liczne przykładowe ćwiczenia na pewno staną się inspiracją dla prowadzącego zajęcia do przygotowania wielu kreatywnych zadań, rozwijających umiejętności przyszłych inżynierów.Modele do złożenia w tym zestawie


Ukity zawierają proste modele, które można złożyć oraz rozłożyć w trakcie czterdziestopięciominutowych zajęć. Każdy model jest połączony z planem lekcji, dostępnym w podręczniku Ukit. Każdy z nich wprowadzi w podstawy programowania w języku Blockly, odnosząć się do zjawisk występujacych w otaczającym nas świecie. Ukit Entry umożliwi budowę takich modeli jak: automatyczna bramachwytakrobot do fry w golfasłońślimakwążdinozaurośmiornicaczłowiekautomatyczne ramięskorpionwiatrakpolicjant. Zestaw Ukit można dowolnie łączyć z zestawami Jimu.

O aplikacji Ukit

Aplikacja Ukit Edu to edukacyjna wersja aplikacji Jimu App. Do konstrukcji robotów wykorzystamy interaktywną instrukcję 3D, która dodatkowo jest połączona z podręcznikiem Ukit. Rozwijanie kreatywności uczniów jest łatwiejsze dzięki rozbudownej funkcji tworzenia własnych, rozbudowanych konstrukcji. Możliwe jest również tworzenie akcji w języku Blockly, które będa aktywować elementy programowalne.

Producent UBTech
Gwarancja 2 lata (6 miesięcy na silniki, jednostkę główną i baterię) 
Jednostka główna tak 
Ilość klocków do budowy robota 309 
Ładowarka w zestawie tak 
Ilość modeli do złożenia 13 
Ilość serwomotorów
Aplikacja do obsługi Ukit Edu 
Akumulator 1200 mAh, litowo-polimerowy 
Parametry ładowarki Napięcie wejście 230V Napięcie wyjście 6.8V - 9.6V 
Rodzaj elementów do budowy robota plastikowe 
Port ładowania DC 
Komunikacja z robotem Bluetooth 

Kontakt w sprawie produktu

13 innych produktów w tej samej kategorii: