Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Roboty interaktywne

Wyświetl kategorie produktów dla:

Nowe produkty

Promocje

Robot JIMU Ukit Advance STEAM

Nowy produkt

  • Gwarancja: 2 lata (6 miesięcy na silniki, jednostkę główną i baterię)
  • Jednostka główna: tak
  • Dodatkowe elementy programowalne: czujnik podczerwieni, diody LED, głośnik, żyroskop
  • Ilość klocków do budowy robota: 479
  • Ładowarka w zestawie: tak

Więcej szczegółów

1 999,00 zł brutto

Jesteśmy przekonani że nasze ceny są najniższe.
Jeśli się mylimy to
Negocjuj cenę »

Jimu logo

Jimu Robot to interaktywna zabawka, która umożliwia naukę programowania poprzez zabawę. Możesz zbudować samochód, robota poruszającego się na gąsienicach, a nawet pingwina czy fokę, a następnie sterować nim zdalnie przy pomocy kontrolera lub zaprogramować dla niego własne ruchy! Każdy zestaw umożliwia zbudowanie kilku sugerowanych przez producenta modeli, ale także realizowanie własnych, nowatorskich pomysłów.

Jimu robot to także świetna zabawa dla dorosłych. Pozwala zrozumieć w jaki sposób tworzy się oprogramowanie w dzisiejszych czasach oraz choć na chwilę spojrzeć na świat oczami dziecka.

Jimu w edukacji

Sprawne poruszanie się w środowisku nowych technologii to w dzisiejszych czasach kluczowa umiejętność. Nauka programowania uczy logicznego i kreatywnego myślenia, precyzyjnego opisywania pomysłów, konsekwentnego dążenia do celu czy pracy zespołowej. Są to kompetencje ponadczasowe, przydatne w wielu branżach, nie tylko tych związanych z informatyką. Roboty Jimu wspierają naukę programowania już od pierwszej klasy szkoły podstawowej! Z zestawów Jimu uczniowie mogą tworzyć interaktywne roboty, a nauczyciele, korzystając z gotowych scenariuszy zajęć, poprowadzą ciekawe i praktyczne zajęcia z kodowania i robotyki.


O zestawie Ukit Advanced

UKIT Advanced jest zestawem zaprojektowanym z myślą o uczniach klas 5-6 szkoły podstawowej. Różnorodność elementów programowalnych umożliwia wykonanie zaawansowanych zadań o wysokim poziomie skomplikowania. Wykorzystanie na lekcjach modeli z tego zestawu pozwoli uczniom zrozumieć działanie takich elementów jak czujnik podczerwieni, głośnik, diody LED czy czujnik dotyku. Praca z zestawem Advanced to idealny wstęp do nauki tekstowych języków programowania.


Modele do złożenia w tym zestawie


Ukity zawierają proste modele, które można złożyć oraz rozłożyć w trakcie czterdziestopięciominutowych zajęć. Każdy model jest połączony z planem lekcji, dostępnym w podręczniku Ukit. Każdy z nich wprowadzi w podstawy programowania w języku Blockly, odnosząć się do zjawisk występujacych w otaczającym nas świecie. Ukit Advanced umożliwi budowę takich modeli jak: kotgramofonautomatyczna lampainteligentna bramasowakarmnikbrama zamkowazegar z kukułkąspychaczauto policyjneinteligentny pojazdzmiatacz ulicznyinteligentne ramię. Zestaw Ukit można dowolnie łączyć z zestawami Jimu.

O aplikacji UkitAplikacja Ukit Edu to edukacyjna wersja aplikacji Jimu App. Do konstrukcji robotów wykorzystamy interaktywną instrukcję 3D, która dodatkowo jest połączona z podręcznikiem Ukit. Rozwijanie kreatywności uczniów jest łatwiejsze dzięki rozbudownej funkcji tworzenia własnych, rozbudowanych konstrukcji. Możliwe jest również tworzenie akcji w języku Blockly, które będa aktywować elementy programowalne.

Producent UBTech
Gwarancja 2 lata (6 miesięcy na silniki, jednostkę główną i baterię) 
Jednostka główna tak 
Dodatkowe elementy programowalne czujnik podczerwieni 
diody LED 
głośnik 
żyroskop 
Ilość klocków do budowy robota 479 
Ładowarka w zestawie tak 
Ilość modeli do złożenia 16 
Ilość serwomotorów
Aplikacja do obsługi Ukit Edu 
Akumulator 1200 mAh, litowo-polimerowy 
Parametry ładowarki Napięcie wejście 230V Napięcie wyjście 6.8V - 9.6V 
Rodzaj elementów do budowy robota plastikowe 
Port ładowania DC 
Komunikacja z robotem Bluetooth 

Kontakt w sprawie produktu

14 innych produktów w tej samej kategorii: