Kasztelan

Seria szkolnych mebli Kasztelan posiada rzadką kompetencję łączenia w sobie prostoty i elegancji. To szafki i regały o zestandaryzowanej wysokości (135 cm), które z...

Więcej

Seria szkolnych mebli Kasztelan posiada rzadką kompetencję łączenia w sobie prostoty i elegancji. To szafki i regały o zestandaryzowanej wysokości (135 cm), które z powodzeniem sprawdzą się w każdej klasie. Specyficzna wysokość mebli sprawia, że Kasztelan świetnie odnajdzie się wśród młodszych uczniów, którzy nie będą mieli problemów sięgnąć na najwyższą półkę będącą częścią charakterystyczną tej kolekcji. Meble szkolne Kasztelan obejmują siedem komponentów: regał, regał z szafką, szafkę, witrynę z szafką, szafkę z szufladami, witrynę z szufladami oraz witrynę. Wszystkie z nich zostały wykonane z lekkiej i odpornej na dziecięcą wyobraźnię płyty laminowanej 18 mm.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkolnych szaf i regałów Kasztelan na Masteredukacja.pl i wybrania spośród nich tych mebli, które najlepiej wkomponują się w potrzeby Państwa szkoły.

Kasztelan

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry