Programy mult.

Dzięki naszym propozycjom nauka stanie się i przyjemna, i efektywna. Umożliwiają to multimedialne programy edukacyjne, które wykorzystują potrzebę interakcji uczniów z zainteresowaniem wszelkimi...

Więcej

Dzięki naszym propozycjom nauka stanie się i przyjemna, i efektywna. Umożliwiają to multimedialne programy edukacyjne, które wykorzystują potrzebę interakcji uczniów z zainteresowaniem wszelkimi rozwiązaniami informatycznymi. Wszystkie są dostosowane odpowiednio do efektu, jaki pozwalają osiągnąć. Wobec tego szkolenie pamięci będzie opierało się na technikach doskonalenia zapamiętywania, a trening szybkiego czytania usprawni tę umiejętność oraz ułatwi przyswajanie wiedzy.


Programy multimedialne dla szkół i przedszkoli dostosowane są do konkretnych grup wiekowych. Przygotowane w nich ćwiczenia i zadania odpowiadają możliwościom poznawczym dzieci, ale też wykorzystują tematy ich interesujące oraz posiadają dostosowaną szatę graficzną. Nasza oferta uwzględnia także produkty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz oprogramowania wspierające rozwój psycho-fizyczny.

Multimedialne programy edukacyjne dla szkół i przedszkoli

Jest 191 produktów.

Pokazano 1-36 z 191 pozycji

Aktywne filtry