Możliwość tworzenia indywidualnych ofert - Zadzwoń lub Napisz.

Kategorie

Wyświetl kategorie produktów dla:

Nowe produkty

Promocje

  • Primo 219

    Szafka posiadająca 3 szerokie,...

    1 472,31 zł -5% 1 549,80 zł

KLIKAJĄC TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZĄ OFERTĘ MONITORÓW INTERAKTYWNYCH Z VAT 0%

KUPUJ MONITORY INTERAKTYWNE BEZ VAT

 

Dlaczego u nas?

Jako jedni z nielicznych Dystrybutorów Monitorów Interaktywnych posiadamy pozytywną weryfikację przez Urząd Statystyczny i Izbę Skarbową stawki 0% VAT na Monitory Interaktywne.

Dzięki temu mają Państwo pewność, iż taki zakup nie będzie podważony przez te instytucje!

 

Najtaniej w Polsce!

Ponadto zgłaszając niezobowiązująco u nas chęć zakupu monitorów poprzez wysłanie maila na nasz adres e-mail biuro@masteredukacja.pl . Otrzymują od nas Państwo dodatkowy upust na Monitor interaktywny. Wystarczy w mailu podać:

-) Nazwę Placówki

-) Adres

-) Jaki monitor Państwa interesuje

Wielkość obrazu

Dzięki wysokiej jakości obrazu HD i pozostałych parametrów, wielkość obrazu 55 czy 65 cali jest wystarczająca nawet dla dużych klas szkolnych gdzie wcześniej montowano tablice o powierzchni ok 77-80 cali.

 

TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZĄ OFERTĘ MONITORÓW INTERAKTYWNYCH Z VAT 0%

Wyższość Monitorów Interaktywnych nad Tablicami Interaktywnymi

 

Dlaczego Monitor Interaktywny, a nie Tablica Interaktywna?

CCC – czyli Cena Czyni Cuda!

Monitory Interaktywne jak pokazuje powyższa tabela przewyższa dotychczasowe zastosowanie czyli Tablice Interaktywne w każdym aspekcie. Przewyższa, niestety również w cenie. Jednak od czego mają Nas Państwo? Od tego żeby móc zakupić  Monitory w cenie netto czyli BEZ VAT (tak jak w reklamie) – jednak to nie chwyt marketingowy, a realna korzyść (wystarczy kontakt z naszym Sprzedawcą e-mail – biuro@masteredukacja.pl lub tel. 790869086). Przywilej ten dotyczy zarówno Placówek Oświatowych Publiczny i Niepublicznych. W dużej mierze pozwala to realnie przybliżyć Placówki do zakupu tych najnowocześniejszych rozwiązań. Pozwala to na zakup mniejszego monitora w cenie dobrego zestawu interaktywnego o większej przekątnej – a to już dużo i przyszłość na wyciągnięcie ręki!

Światło – czyli ekonomia użytkowania!

Jeśli jesteśmy przy cenie to należy zwrócić szczególną uwagę na koszt użytkowania tych rozwiązań. Otóż przy zestawach interaktywnych mamy do czynienia z wymianą lampy co ok. 3-10tys godzin, gdzie cena wymiany wacha się w granicach 1-3tys zł w zależności od modelu. Przy projektorach występuje jeszcze jedna ważna cecha otóż „efekt przygasania”  lampy. Niestety nie ma sytuacji w której projektor świeci przez 3-10tys godzin równomiernym światłem - lampa słabnie co wpływa na jakość obrazu. W monitorach tego nie ma – przez ok 30tys. godz. a więc przez ok 25lat (przy intensywnym użytkowaniu) monitor daje tak samo wysokiej jakości obraz.

Obraz – Klucz do skutecznej prezentacji!

 Nie tylko jakość obrazu ciągły – niezmienialny, ale co ważne wysokiej jakości HD. W połączeniu z wysokim kontrastem, jasnością i brakiem cienia czyni Monitor interaktywny idealnym urządzeniem do wyświetlania czegokolwiek w jakichkolwiek warunkach nawet w bardzo dobrze naświetlonej klasie!

Montaż – jaki montaż?

Już na zakończenie. Instalacja zestawu interaktywnego to nie mały koszt. Standardowy koszt usługi to ok 700 - 1000zł. Przy zakupie Monitora – montaż jest bajecznie prosty – jest adekwatny do montażu telewizora LCD na uchwycie, a więc możliwy do wykonania przez konserwatora bez żadnej wiedzy (jednakże instrukcję montażu i całe akcesoria dostarczamy razem z monitorem).