• Obniżka

Monitor Interaktywny Samsung flipchart Flip Pro WM55B - 55 cali

Poprzednia cena 7 277,00 zł
6 287,00 zł Zniżka 990,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 6 287,00 zł

PODANA CENA JEST CENĄ NETTO!

MONITORY INTERAKTYWNE BEZ VAT
Oferta dotyczy placówek oświatowych
W celu skorzystania z oferty prosimy o kontakt

Dodatki do flipchart
  • Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności. Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności.
  • Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia
  • Lider rynku i nagradzany sprzedawca Lider rynku i nagradzany sprzedawca

PODANA CENA JEST CENĄ NETTO!

MONITORY INTERAKTYWNE BEZ VAT
Oferta dotyczy placówek oświatowych
W celu skorzystania z oferty prosimy o kontakt

MONITOR SPEŁNIA WYMOGI PROGRAMU "AKTYWNA TABLICA"

WIĘCEJ O TYM PROGRAMIE PRZECZYTASZ TU

KUPUJ U NAJLEPSZYCH! - NASZA FIRMA JEST W CZOŁÓWCE SPRZEDAŻY MONITORÓW INTERAKTYWNYCH W POLSCE!

 

 

Precyzyjne pisanie i rysowanie. Niezapomniane doświadczenia edukacyjne.

Nieograniczona kreatywność. Dzięki najszybszej i najbardziej zaawansowanej technologii dotykowej, jaka została kiedykolwiek zastosowana w urządzeniach marki Samsung, możesz z łatwością tworzyć wszelkiego rodzaju rysunki za pomocą palca lub rysika.

Prędkość typowa dla kartki i długopisu. Zróżnicowany poziom nacisku satysfakcjonujący nawet zawodowych artystów.

Rysuj i pisz bez zauważalnych opóźnień, korzystając z najszybszej w branży technologii ekranu dotykowego o opóźnieniu wynoszącym jedynie 26 ms.* Dzięki 2.048 punktom dotykowym ekran Flip Pro może zamienić się w sztalugę z płótnem, na którym będziesz w stanie odwzorować nawet najbardziej delikatne pociągnięcia pędzla.

Prędkość typowa dla kartki i długopisu. Zróżnicowany poziom nacisku satysfakcjonujący nawet zawodowych artystów.

Rysuj i pisz bez zauważalnych opóźnień, korzystając z najszybszej w branży technologii ekranu dotykowego o opóźnieniu wynoszącym jedynie 26 ms.* Dzięki 2.048 punktom dotykowym ekran Flip Pro może zamienić się w sztalugę z płótnem, na którym będziesz w stanie odwzorować nawet najbardziej delikatne pociągnięcia pędzla.

Połącz się z czym tylko chcesz, jak tylko chcesz.

Możliwość bezproblemowego podłączenia urządzeń przewodowych i sprzętu innych producentów. Tablica Flip Pro została zaprojektowana po to, by umożliwić bezkompromisowe korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych. Dostosowując się do twojego stylu pracy, zapewnia ona lepsze wyniki nauczania.

Szeroka gama możliwości USB-C

Dzięki portom USB-C, nawiązywanie połączeń z innymi urządzeniami oraz sterowanie pracą tablicy jest prostsze i bardziej intuicyjne - wszystko odbywa się za pomocą jednego kabla. Podłączenie do większego ekranu pozwala na użycie funkcji screen-mirroring, a także na dotykowe sterowanie pracą urządzenia oraz ładowanie je z mocą 65W.

Współpraca ze wszystkimi osobami w klasie

Podłącz jednocześnie do 50 urządzeń, by przeprowadzić ogólnoklasową konferencję. Funkcja SmartView+ angażuje wszystkich uczestników, pozwalając im na wymianę treści i podnosząc ich kreatywność.

Zaprojektowany z myślą o większym zaangażowaniu uczniów

Ekran Flip Pro oferuje nauczycielom funkcje niezbędne do tego, by stworzyć uczniom możliwość kreatywnego tworzenia w dowolnych warunkach.
Dzięki doskonałej jakości wykonania i zaawansowanym możliwościom prezentowania różnego rodzaju treści, pozwala on zrobić więcej w tym samym czasie.

Wyraźny dźwięk dla całej klasy

Dzięki obsługującym 4 kanały głośnikom o mocy 40W zamontowanym z przodu i z tyłu urządzenia, tablica Flip Pro gwarantuje słuchaczom znajdującym się z przodu i z tyłu pomieszczenia czysty i wyraźny dźwięk. Wysokiej jakości dźwięk i obraz ułatwia przyswajanie każdego rodzaju treści.

Idealna jasność, w dzień i w nocy

Wyświetlane treści zachowują doskonale dobrany poziom jasności, który zmienia się w ciągu dnia zgodnie z aktualnymi warunkami oświetleniowymi. Czujnik poziomu światła automatycznie zmienia poziom jasności ekranu, zapewniając doskonałą czytelność prezentowanych treści.

Czysty ekran i minimalne ryzyko jego uszkodzenia

Wypadki się zdarzają, ale tablica Flip Pro ogranicza ich skutki dzięki powłoce zapobiegającej rozpadnięciu się ekranu na drobne kawałki nawet po jego rozbiciu. Dodatkowa warstwa przeciwdrobnoustrojowa ogranicza także rozwój zarazków.

Jedna platforma integrująca wiele różnych rozwiązań

Tablica Flip Pro oferuje szeroką gamę zaawansowanych możliwości, angażując uczniów w przebieg lekcji, pomagając im przyswoić więcej informacji oraz pozwalając nauczycielom pracować wydajniej. Idealnie nadaje się nauczania hybrydowego - stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności i elastyczności.

Wszystkie aplikacje dostępne na każdej lekcji, dla każdej klasy

Prowadź lekcje dokładnie w taki sposób, w jaki chcesz. Tablica Flip Pro daje nauczycielom wygodny i szybki dostęp do ulubionych aplikacji dostawców zewnętrznych, takich jak pakiet Office 365 czy popularne komunikatory wideo - zapewniając tym samym pełną kontrolę nad przebiegiem lekcji. Dzięki zabezpieczeniom oferowanym przez Samsung Knox, możesz bez obaw korzystać nawet z zawartości swojego komputera osobistego.

Dostępne od ręki, angażujące uczniów treści

Natychmiastowy dostęp do szerokiej gamy planów lekcji oraz materiałów pomocniczych za pomocą wbudowanego rozwiązania Boxlight MimioConnect. Owa popularna, integracyjna platforma edukacyjna pozwala w pełni wykorzystać wszystkie możliwości oferowane przez Flip Pro.

Zajęcia w formule hybrydowej, bez żadnych kompromisów

Zaangażuj każdego ucznia dzięki dostępnym za pomocą ekranu Flip Pro rozwiązaniom do prowadzenia wideokonferencji. Korzystaj z najbardziej popularnych aplikacji, takich jak Google Duo, dając wszystkim dostęp do klasy bez skomplikowanego procesu konfigurowania sprzętu.

Synchronizacja sposobu działania całej szkoły

Dzięki rozwiązaniu MagicINFO Remote Management, tablica Flip Pro zapewnia nauczycielom i uczniom dostęp do najświeższych informacji, powiadomień i alertów. Kluczowe informacje są wyświetlane bezpośrednio na ekranie - administratorzy mogą przesyłać aktualizacje w dowolnym czasie.

Terminy dostawy:

MULTIMEDIA: 1-3 dni

Koszt dostawy:

MULTIMEDIA

Małe produkty tj: projektory, wizualizery, itp.: dostawa gratis od kwoty 1400,00 zł brutto (poniżej tej kwoty dostawa w cenie 25,00 zł brutto)

Większe produkty tj: Tablice interaktywne, monitory, itp.: dostawa gratis od kwoty 3500,00 zł brutto (poniżej tej kwoty dostawa w cenie 25,00-60,00 zł brutto)

WARUNKI REALIZACJI:

-) Dostawa zgodnie z treścią regulaminu, jest ograniczona do terytorium Polski.

MOŻLIWE METODY PŁATNOŚCI:

-) Dla placówek budżetowych - odroczony termin płatności

-) Dla pozostałych Klientów - przedpłata

UWAGA: z racji, iż nasz sklep skupia się na tworzeniu ofert indywidualnych, koszt dostawy przy konkretnych wycenach może ulec obniżeniu lub zmienieniu na darmowy. W tym przypadku prosimy zawsze o kontakt.

UWAGA: w terminach zmożonych zamówień (np. październik-grudzień) lub w sytuacji chwilowego braku produktów, termin dostawy może ulec zmianie, wtedy zawsze kontaktujemy się w celu poinformowania.

Aby sprawdzić dostępność lub dokładny termin prosimy o kontakt.

Kontakt w sprawie produktu

Współadministratorami Państwa danych osobowych są MasterEdukacja.pl Łukasz Okoń oraz MasterEdukacja.pl Paulina Okoń, Mączniki, ul. Aleja Rzekty 77, 63-460 Nowe Skalmierzyce. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności. na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

pola oznaczone (*) są obowiązkowe