• Obniżka
  • Podłoga Interaktywna - Multimedialna
  • Podłoga Interaktywna - Multimedialna
  • Podłoga Interaktywna - Multimedialna
  • Podłoga Interaktywna - Multimedialna

Podłoga Interaktywna - Multimedialna FunFloor EDU

Poprzednia cena 12 300,00 zł
10 486,00 zł Zniżka 1 814,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 10 486,00 zł
Dodatki do podłogi interaktywnej
  • Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności. Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności.
  • Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia
  • Lider rynku i nagradzany sprzedawca Lider rynku i nagradzany sprzedawca

Interaktywność idealna dla Dzieci!

Podłoga interaktywna

Dywan multimedialny

PROMOCJA - DODATKOWY PAKIET 100 GIER O WARTOŚCI 1722,00ZŁ - GRATIS

W SUMIE 210 GIER W CENIE
(50 Pakiet EDU i 50 Zabawowo-ruchowy + 10 Eko + 100 język angielski)

KUPUJ U NAJLEPSZYCH!

Podłoga interaktywna jest odpowiedzią na potrzebę wykorzystywania najnowszych rozwiązań przy rozwoju dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Zobacz sam!

Jej możliwości są nieograniczone, a główne jej przeznaczenie to:

Zabawa – interakcja polegająca na połączeniu ruchu z wyświetlanym obrazem. Zestaw zawiera wiele gier i wizualizacji interaktywnych. Zabawy polegają na zdobywaniu jak największej ilości punktów, omijaniu przeszkód, łapaniu pojawiających się elementów. Nasza podłoga interaktywna wyposażona jest również w wiele gier zespołowych jak piłka nożna, kręgle, bilard i odkrywanie skarbów.

Edukacja – Specjalny pakiet animacji pozwala prowadzić edukację poprzez zabawę. Dzieci wprowadzone zostają w świat kolorów, dźwięków i przyrody. Poznają m.in. zwierzęta, pory roku, liczby czy też instrumenty muzyczne. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pozwala szybciej przyswajać nowe wiadomości, rozwijać spostrzegawczość, integrację sensoryczną czy kreatywność.

Rozwój – Wpływ naszych gier i zabaw na rozwój dzieci jest poparty pozytywną opinię Zakładu Psychologii Rozwojowej na Uniwersytecie Lubelskim. Wpływ ten dotyczy przede wszystkim koncentracji uwagi, koordynacji wzrokowej, słuchowej, ruchowej czy językowej w przypadku terapii logopedycznej. Kształtuje również umiejętności analizy, syntezy i integracji materiału percepcyjnego, rozwoju orientacji przestrzennej. Gry i zabawy powstały przy współpracy z wykwalifikowanymi psychologami i pedagogami. 

FunFloor EDU jest najczęściej wybieraną interaktywną podłogą w Polsce, która została stworzona z myślą o szkołach oraz przedszkolach kładących nacisk na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób. FunFloor EDU to doskonałe rozwiązanie wspomagające naukę na wczesnym etapie edukacji. Specjalnie zaprojektowane gry sprawiają, że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca wszystkie dzieci. FunFloor EDU bardzo dobrze sprawuje się w warunkach normalnego użytkowania w salach lekcyjnych, świetlicach i w przedszkolach.

Terminy dostawy:

PODŁOGA INTERAKTYWNA: 2-10 dni

Koszt dostawy:

PODŁOGA INTERAKTYWNA

Dostawa gratis

WARUNKI REALIZACJI:

-) Dostawa zgodnie z treścią regulaminu, jest ograniczona do terytorium Polski.

MOŻLIWE METODY PŁATNOŚCI:

-) Dla placówek budżetowych - odroczony termin płatności

-) Dla pozostałych Klientów - przedpłata

UWAGA: w terminach zmożonych zamówień (np. październik-grudzień) lub w sytuacji chwilowego braku produktów, termin dostawy może ulec zmianie, wtedy zawsze kontaktujemy się w celu poinformowania.

Aby sprawdzić dostępność lub dokładny termin prosimy o kontakt.

Kontakt w sprawie produktu

Współadministratorami Państwa danych osobowych są MasterEdukacja.pl Łukasz Okoń oraz MasterEdukacja.pl Paulina Okoń, Mączniki, ul. Aleja Rzekty 77, 63-460 Nowe Skalmierzyce. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności. na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

pola oznaczone (*) są obowiązkowe