Multimedialne Pracownie Przedmiotowe (MPP) PAKIET MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
  • Multimedialne Pracownie Przedmiotowe (MPP) PAKIET MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Multimedialne Pracownie Przedmiotowe (MPP) PAKIET MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

2 950,00 zł
  • Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności. Dla placówek budżetowych wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności.
  • Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia Bezpieczne płatności i szyfrowany proces zamówienia
  • Lider rynku i nagradzany sprzedawca Lider rynku i nagradzany sprzedawca
Jest to sprawdzony merytorycznie, zgodny z podstawą programową zestaw czterech Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych
(MPP Matematyka 4-8, MPP Biologia 5-8, MPP Chemia 7-8, MPP Fizyka 7-8),
przeznaczonych do pracy grupowej z całą klasą przy użyciu tablicy lub dotykowego monitora interaktywnego podczas lekcji w szkole podstawowej.
Pakiet Matematyczno-Przyrodniczy MPP zawiera bogate zasoby  w postaci tysięcy ćwiczeń interaktywnych, symulacji, plansz, obiektów 3D, filmów oraz gier edukacyjnych! 
Każdy z czterech programów MPP wchodzących w skład pakietu zawiera bezterminowe licencje dla 3 nauczycieli szkoły, co oznacza, ze placówka kupując cały pakiet otrzymuje aż 12 bezterminowych licencji nauczycielskich.
Program wykonany w technologii HTML5, działa zarówno online (na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie z dostępem do Internetu)  jak i offline (bez dostępu do Internetu)

Kontakt w sprawie produktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość oraz dopasowanie i sugerowanie produktów i usług. Więcej informacji na temat przetwarzania przez administratora danych osobowych uzyskają Państwo tutaj.